Parfém: Příběh vraha (2006)

Už při prvním zhlédnutí mě film opravdu nadchnul. Skvělý příběh, úžasná výprava a kamera no a co se týče hereckých výkonů ty byly perfektní. Tohle všechno ještě tučně podtrhuje hudba, protože ta už tak perfektní film dostává zas o kus dál. Výprava a příběh ty mě donutily přečíst si i knihu a i ta je perfektní. 100%

The ABCs of Death (2012)

Opravdu hodně záleží na uhlu pohledu s jakým se na ABCs of Death, The kdo podívá, protože ten kdo očekává horor bude zklamán. Já jsem očekával šílenost a uchylárnu se špetkou humoru a to jsem dostal. Film je hodně diskutabilní ,ale je to dáno tím, že každý se na něj dívá jinak. Za mě si 4* zaslouží. 83% /--Jednotlivé hodnocení povídek. B,K,N,Q,S,T,U,(5*) A,D,H,L,P,V,W,Z(4*) G,O,X,Y(3*) C,E,R,(2*) I,(1*) F,J,M(odpad!)--/ (Až po napsání komentáře mi došlo, že všechny písmena so obsahuje moje přezdívka zde na CSFD mají odpad!.... :-) )

Uvaříme, uvidíme… (2009)

Kdepak tohle se nepovedlo Uvaříme, uvidíme.... nesahá jedničce ani po kotníky, protože zatímco jednička byla vtipná tak dvojka vůbec není a spíše nudí a to po celých 90min. Ta jedna hvězda je přece jen spíš za pěkný holky a možná za jeden nebo dva úsměvy při sledování.  17%

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Crank: High Voltage a znovu nadupaná akční jízda, která se nese v duchu prvního dílu. Tentokrát žádná japonská sračka ,ale Jason musí najít svůj jahodový koláč(=srdce) a znovu při své cestě za cílem musí zabíjet a šukat a znovu být napumpovaný. Na scéně už ale není adrenalin, ale elektřina. Je to stejná jízda jako jednička, přesto to jednoduše není tak dobrý jako první díl, i když je to totožný film jen s jiným problémem. 80%

Zastav a nepřežiješ (2006)

Zastav a nepřežiješ aneb film na drogách,který má šílené tempo.Akce,akce a zas akce. Jason Statham se nesmí zastavit a musí být neustále napumpovanej adrenalinem co jiného by z tohohle námětu mohlo být než luxusně nadupaná a šílená akční jízda ve které je všechno od zabíjení přes šukání až po skok z 1km bez padáku.Crank je pro mě jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. 100%

Hotel Transylvánie (2012)

Komediální animovaná jízda, která má perfektní tempo. Po celých 91 minut ani chvíli nenudil, protože co minuta to nejmíň jedna hláška. V Hotelu Transylvánie si každý najde nějaké své oblíbené strašidlo. Jeden z nejzábavnějších animovaných filmu. 98%

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Dracula 3000 je jako film nepoužitelný.Nuda a zas jen nuda žádná pořádná akce,žádné gore a hrozný dialogy,ale přesto má film něco co mě donutilo dát 1*.Za co teda ta hvězda?FINÁLE aneb Erika Eleniak vs Tommy 'Tiny' Lister parádně jsem se u toho zasmál a rozhodně doporučuju počkat na konec titulek. 18%

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kurvahošigutntág aneb film co mě vždycky dokáže rozesmát. Co minuta to nejmíň jedna geniální hláška. Famózní Bolek Polívka ve své nejlepší filmové postavě. Kdo by dnes neznal alespoň 10 hlášek z filmu takový divák snad ani není. Navíc film dokázal i to, že pokud se třeba někomu nelíbil tak přesto i tento divák zná některé hlášky. Dědictví aneb jedna z nejlepších českých komedií. 93%

Přepadení v Pacifiku (1992)

Steven Seagal a jeho nejlepší film, který já osobně řadí i mezi jeden z nejlepších akčních filmů. Divák se u filmu nemá šanci nudit, a Stevan ničí protivníky jednoho po druhém a to dost zajímavě. Tommy Lee Jones si skvěle zahrál parádního parchanta no a Erika Eleniak ehmm....... . 95%

The Maker (2011)

Tenhle kraťas je umělecké dílo, které je luxusně podané a krásně vizuální se špičkovým hudebním dokreslením. Celková pointa filmu je rozhodně na zamyšlení kam to všechno vede. 100%