Vzteklina (2010)

Nejspíš jsem udělal chybu, že jsem si film pustil když mi nebylo dobře a měl jsem horečku, protože i přes jednoduchost filmu jsem se šíleně nudil a nejspíš film nedocenil tak jak bych měl. Kalevet mi nepřišlo ničím zajímavé dokonce mi to nepřišlo ani jako film jednoduše mi to vůbec nesedlo. Partička v lese co se mezi sebou řeže a řeže nuda a nuda nic víc. Nejspíš dám někdy filmu další šanci, ale kdy to nevím. 20%

Amer (2009)

Do 28minuty grandiózní ať už kvůli zvuku nebo kameře. Prostřední část filmu je i největší slabinou po namlsaní na začátku přišla nevýrazná a lehce nudná část. Finále tedy zhruba od nějaké 45minuty to bylo znovu perfektní stejně jako začátek takže nemůžu hodnotit jinak než dobře a tak tedy za 4*. Vystřihnout z filmu prostřední část bylo by to 5*,ale chápu, že bez ní by nejspíš ztratil celý film. 79%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Když jsem viděl film poprvé tak mě neuchvátil a já mu dal jen 2*. Teď když, ale běžel v televizi řekl jsem si, že mu dám ještě šanci. A nakonec jsem za to rád. Nedokážu teď vysvětlit ty 2*  nejspíš mi film dříve nesednul. Nyní po dalším zhlédnutí to bylo opravdu o dost lepší splašená jízda, která má všechno co stačí k pobavení a  ke 4* chyběl opravdu jen kousek. 69%

Soukromý víkend (1985)

Opravdu nevím co od toho ostatní čekali když hodnotily tak jak hodnotily. Private Resort je neskutečná komediální jízda, která si na nic nehraje a chce jen pobavit a to se jí daří velice dobře. Já jsem se s chutí zasmál a některé scénky nezapomenu a rozhodně si někdy pustím film znovu. Chtěl jsem dát 4*,ale když vidím zdejší hodnocení s radostí a s úsměvem přidám i tu 5*. 87%

Curtains (1983)

Jedno se Curtains nedá upřít a to opravdu hnusnou masku zabijáka, ale jinak je to jen nudný ehm...dejme tomu "slasher".Opravdu vůbec mě film nesednul, protože jsem se strašně nudil. Tak nakonec 1* za masku a za jednu nebo dvě další scény (zamrzlé jezero a nejspíš první vražda). 20%

Zombie 108 (2012)

Připadá mi jako by tchajwanci chtěly mít za každou cenu zombie film.Z108 má, ale jednu velkou chybu a to neuvěřitelný chaos ať už ve filmu nebo co se týče kamery. Film má dvě dějové linie, které se přeci jen nakonec spojí v jednu a to je další velké mínus, protože mi přišlo jako kdyby ta zombie linie byla navíc. Já bych radši sledoval psychopata něž hru na schovávanou. Mezi klady filmu patří rozhodně již zmiňovaná část příběhu a taky hudba, která chvilkama hrála no a nakonec pěkné holky. Každopádně do budoucna jen tak dál a třeba se někdy dočkáme že na Tchaj-Wanu natočí nějaký perfektní explo-zombi film, ale Z108 to zatím není. 24%

Kříž cti (2012)

Nikdy bych si nemyslel, že film který se téměř 90% své stopáže odehrává jen v dřevěné chatě a kolem ní může být zábavný po celou svou délku. Into the White mě příjemně překvapil. Obrovské plus, který film má je, že je podle skutečné události. Herci svoje role hrály perfektně a já se nenudil ani jednu sekundu filmu, tudíž jasných 5*. 97%

Pohřbena zaživa (2007)

Buried Alive je film s pěknýma vraždami ,sexy holkami, dobře vypadající vražednou babkou a solidním koncem, ale přes tohle všechno na mě film působil jako komedie a to by horor neměl. Proto dam jen 2 hvězdy. 45%

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Chtěl jsem si pustit nějaký film jen tak do pohody na pobavení a tak padla volba na Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva. První spuštění a po 8minutách jsem to vypnul asi o hodinu později jsem to zkusil znovu a tentokrát jsem vydržel celých 12minut takhle se to opakovalo i druhý den, ale tentokrát jsem vypínal až v 18 a 26minutě. Nakonec jsem se až třetí den odhodlal dokoukat celý film. Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva má opravdu dost věcí na zasmání, ale i přes všechny ty vtipy mi hrozně vadil ten vizuál jako kdyby ho někdo odbyl. Na víc jak jednu hvězdu se to jednoduše u mě nedostane. 25%

Zombie Babies (2011) odpad!

Dva odpady tu jsou a já s radostí přidám i třetí, protože o čem to sakra mělo být aneb to svaté slovo WTF. Nic víc nevím co k tomu napsat, protože Zombie Babies je jedním z mnoha amatérských hovadin co sem viděl a já nenašel nic za co bych mohl dát alespoň jednu slabou hvězdu. 5%