• Krátkometrážní

Casa Carnivora (2010) (amatérský film)

Tohle bylo už mnohem lepší z produkce brněnského chozého alias Josefa Blažka... 60%

Tělo (2007) (amatérský film)

Docela zajimavé až strašidelné, hlavně dům kde se to odehrává a mrtvá postava dívky, kde v pozadí jde slyšet zvuk tenisových kurtů je akorát depresivní. Docela dobrý začátek pro amatérská videa od Chozého..

Pevné pouto (2009)

Vizuálně krásně udělaná spíše rodinné krimi o dívce s nádhernýma očima a smutným příběhem, Jackson to jako vždy nádherně naservíroval, ale dořešení konce nebylo úplně košér. PS: něčtě si pro tentokrát obsah, jinak budete znát celý film a nemá smysl se na to koukat. 65%

Výměna (2008)

Typická Eastwoodovka, která je napínavá a na konci bolestivá asi jak sevření půvabné Angeliny v jednom v záběrů veledíla Výměna. Dlouhý snímek podle skutečného příběhu k zamyšlení je přesně to co vyhledávám já u takových filmů a režijní produkce byla geniální a po desíti minutách filmů jsem měl hudební orgasmus doby v L.A. kolem 28 roku 20 století. Asi jak u podobného filmu, Přelet nad kukaččím hnízdem, smekám!

Muž na Měsíci (1999)

Dokonalé dílo ještě chytřejšího autora. Forman vede v životopisných filmech a Jim Carrey je zvíře! 90%

Tým na hraně (2010) (TV film)

Rachna Kachna toto letělo, roztáhni mi nohy a já ti ho tam šoupnu jak se sluší a patří a spousta skvělých zážitků z nedávného Německa v roce 2010. Všichni tým zavrhli, hvězdy nedojely, jen ta největší nám dělala nejsilnější oporu v bráně a silný kapitán dovedl tým po spoustech haluzí a štestí až ke zlatu, nezapomenutelné chvíle! R.I.P Marek, Vašíček, Rachůnek

Mistři okamžiku (2001) (TV film)

Nádhera, další z řady dokumentů o české nádheře aneb českému hokeji!!! Dokument o 7 zápasech, kde jsme prohrávali a nakonec jsme vydřeli výhru a získali zlatý hattrick na mistroství světa, kde to zvládla jen Kanada, Rusko a Česká Republika. Jak řekl na konci Hnilda a Reichel, máme největší srdce a tím vyhráváme největší světoví turnaje :-)

Světová invaze (2011)

Světová invaze, aneb sklamání mnoho lidí. Až teď vím proč všichni řekli, že je to klasická Bayovka s rambem Eckhartem a tvrdou Rodriguezovou. Film je spíš tří hvězdičková záležitost s prvky nesmyslů coby nesmít chybět u americké produkce, ale musím říct, že jsem se vcelku bavil, a né jako u hodně filmů se mi to stává, že se dívám na čas kdy to skončí. Dobré efekty a dobrý efekt u mě = 70%

Skrytá identita (2006)

Po druhým shlědnutí zvedám o jednu na víc. Scorsese je prostě blázen a já jeho filmy miluju víc a víc!! Hvězdně obsazený film Departed nemá snad ani jednu výtku co bych řekl, skvělá režie, skvělé výkony herců a krvavý konec... 90%

Uvnitř tančím (2004)

Ftipy jako v Hasta la Vista se nekoná a na Intouchables to nemá. Mumlájící a občas se smějicí michael s tvrďochem Rorym nejsou top srandou pro nejlepší film a příběh byl až moc tvrdej s velkou zpátečkou na city. Zas tak jsem nešílel když to má až tak dobré hodocení. 60%