Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Velice vtipně udělané reportáže o pořádných autech s ještě vtipnějšími úkoly. Nejlepší pořad o autech, který znám a který moc rád sleduji.

Šéfové na zabití (2011)

Tato komedie mě opravdu pobavila a to hlavně scéna, kdy se "křečík" přefetoval..

Všemocný (2011)

Bradley Cooper je herec, který dokáže ztvárnit mnoho tváří, ať už hraje komickou roli či chudáka, je prostě geniální. Dějová linie je kvalitní, plná překvapení a nečekaných problémů (pouliční gauner, vlivný papaláš či nedostatek drogy). Už jen myšlenka napsat dílo o chudákovi, ze kterého se díky droze stane vlivný občan, je famózní. Mně se tento příběh líbí natolik, že bych tento film označil jako jeden z nejlepších, co jsem doposud viděl.

O.C. (2003) (seriál)

Seriál mě zaujal pouze příběhem Ryana, což byl mladý rebel, kolem kterého se motaly problémy. Nevím proč, ale shlédl jsem celou první sérii a celkem mě to bavilo. Další série však stála za...

Pearl Harbor (2001)

Film zachycuje nečekaný útok japonského letectva na USA. Režisér tento film pojal jako akční s romantickým nádechem, což v některých pasážích neladilo. Herecké obsazení bylo velmi kvalitní. U některých scén se člověku zastavoval dech, jelikož film jako takový dokáže sledujícího vtáhnout do dějové linie a do období, kdy se tato tragédie odehrávala. Celkové hodnocení čtyři hvězdy.