G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Nemalo to už takú šťavu ako prvá časť. Aj keď o akciu nebolo núdza vôbec ma to nenadchlo jedno pozretie akurát.

Kon-Tiki (2012)

Skvele natočené. Výborné herecké výkony. Obdivuhodný príbeh. Nemám slov. Jednoducho nádherný film.

Konečná (2013)

Výborne namixovaná zmes akcie a dobrej zábavy s kopou skvelých hercov. Jasne, že dalo by sa veľa vecí vytknúť, ale podstatou tohto filmu bolo aby sa človek odreagoval a ja som sa odreagoval výborne.

Plamen a Citron (2008)

Dobre natočené, ale chýba viac akcie. Mikkelsen opäť raz dokázal, že vie zahrať akúkoľvek rolu.

Země bez zákona (2012)

Dovolím si tvrdiť, že jedna z top 3 najlepších gangsteriek čo som kedy videl /Kmotr je slabý odvar/. V tomto filme nájdete všetko dokonca aj štipku romantiky. Tom Hardy a Guy Pierce absolútne vládnu. Škoda, že Oldmanova rola nebola viac rozvinutá, ale to je tak asi všetko čo sa tomuto skvostu dá vytknúť.

Ponorka (1981)

Mal som možnosť to vidieť v kine. Pecka.

Kmotr (1972)

Dosť dlho som sa tomuto filmu vyhýbal. Na staršie gangsterky musím mať náladu. Je to určite majstrovský kus to bezpochyby, ale mňa to až tak nenadchlo ako som očakával. Bolo tam na môj vkus príliš veľa hluchých scén, ktoré zbytočne naťahovali napr. obdobie keď bol Michael v Taliansku v anonymite. Skratka boli chvíle keď som sa neskutočne nudil. Pod pojmom gangsterka ma ako prvé napadne CASINO.

Hunger Games (2012)

Nie je to zlé, ale na môj vkus sa to až príliš pomaly rozbieha. Hlavná hrdinka však veľmi sympatická.

Pouliční rváč (2009)

Nie je to až také zlé ako som si myslel. Sklamaný som hlavne z bitiek, ktoré boli úbohé. Steve Austin bol celkom sympatický.