Morganovi (2009)

Pár vtipných hlášek, pár trapných situací a hlavní hrdinové, kteří se k sobě vůbec nehodí.

Kawasakiho růže (2009)

Místy dobré až skvělé, na konci filmu mi však něco chybělo. A za to "něco", to prokleté "něco", které se tvůrci filmů snaží vytvořit, aby byl film skvělý, musím ubrat až na průměrné tři hvězdičky. Ale líbilo se mi to.

Matrix (1999)

Nejlepší film všech dob. Co víc chcete, abych napsal? :) (viděno 8x, pokaždé v tom najdu něco nového)

Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

Zajímavé, poučné a velice opravdové příběhy mladých rodin, které fungují tak trochu jako náhled do mentality tehdejší i současné společnosti.

Katka (2009)

Silný námět, povedené zpracování. Na tenhle dokument jen tak asi nezapomenu.

Zaříkávač koní (1998)

Příjemné romantické drama pro celou rodinu. Vzhledem k tomu, že koně nejsou moje krevní skupina, jde pro mě "jen" o lehce nadprůměrný film. A Scarlett byla jako dcera naprosto na zabití.

Exmanželka za odměnu (2010)

Tento film je průměrná oddechovka, která staví na ústřední dvojici a jinak nemá naprosto co nabídnout. Anistonka je fakt kus a asi bych se zaprodal ďáblu, abych s ní mohl strávit romantickou dovolenou v hotýlku :)

Zelené peklo (2003)

Super akčňák. Napětí stříká do všech stran, scénář není debilní, postavy mají "koule", střílí se, nechybí dějové zvraty a někdy i skvělé fórky ("Kdo nebude chtít odejít, tomu se stane nehoda"). Jsem velice spokojený i když závěr mohl být přece jen trochu lépe vysvětlený.

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Vynikající zábava :) Klasická česká komedie v nejlepších letech. Ústřední čtveřice funguje skvěle (speciálně Miloš Kopecký je úžasný "dědek") a až na úplné maličkosti je film prostě skvělý. Dál nemá myslím smysl nic dodávat.

Prokletý ostrov (2010)

Skvělé technicky, dějově, herecky i jakkoliv jinak. Nějaké drobné mouchy bych našel, ale proč hledat, když jako celek jde o skvělý film.

Časové pásmo bylo změněno