Dokonalý trik (2006)

Příjemné osvěžení v podobě tajemného snímku o dvou iluzionistech, kteří jsou oba skvělí a přitom zcela jiní. Nemám velké výhrady, snad mě jen zaskočila komplikovanost a nutnost sledovat každý detail. Vzniká tu prostor pro monstrózní druhé sledování :) Jinak skvělý film, který mě nenudil ani na moment (a to velmi oceňuji). Škoda, Lucinko, že tobě se to tolik nelíbilo.

Planeta opic (2001)

Dobrý pokus. Klasika z roku 1968 je ale lepší, o tom snad nikdo nemůže pochybovat.

Až tak moc tě nežere (2009)

Milé překvapení. Pobaví, donutí k zamyšlení, dojme, neurazí. Přesto mi vnitřní přesvědčení brání dát 4*.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Naprosto "prdlý" seriál. Jinak se to snad ani nazvat nedá. 1) Yeah, but no, but yeah, but no, but yeah, but no, but yeah, but no, but yeah. 2) I want that one. 3) Yeeeeees!

Na jídle záleží (2008)

Působivé! Dnes to bylo naposledy, co jsem jedl párečky z Tesca, které jsou ze 41% z masa a zbytek je jen mrtvá hmota. Snad mě klepne pepka o pár let později :)

Slon (2003)

Nechápu nadšené nebo i poměrně nekritické komentáře. Vždyť je to totální kravina! Nuda, nic se tu neděje, záběry jsou natahované až hanba (to asi, aby nebylo za čtvrt hodiny po všem) a závěr? Ehm... Scénář tohoto filmu je pro mě naprostý zvratek. Jediné, co mé hodnocení zvedá, je trocha povedené atmosféry ke konci. Jinak mě Elephant naprosto neoslovil a nemyslím, že bych chtěl vidět kdy něco podobného.

Duch doby: Dodatek (2008)

Zajímavá fakta, má to hlavu a patu a navíc je to i zábavné. Já mám ohledně hodnocení zcela jasno.