Jokohama kaidaši kikó (1998)

(Pozor, spoilery). Predstava večne ospalej, trocha pojašenej a zľahka precitlivelej milej robotslečny je zaujímavá. Pohľad na svietiace zatopené mesto očarujúci. A myšlienka výmeny dát francúzskym bozkom priam geniálna :-). Príjemná náladovka. Veľmi ľudské.

Binčó-tan (2006) (seriál)

Depresia nikdy nebola krajšia. Úplne odzbrojujúce.

Redline (2009)

Chvíľami som naozaj netušil, či sa mám smiať paródii, alebo plakať nad gýčom.

Boku wa tomodači ga sukunai - Season 1 (2011) (série)

Partia (hoci nie k sebe navzájom) milých dievčat a jeden hrôzostrašnými legendami opradený ale nad vecou chalanisko. Baby majú vcelku unikátne charaktery. Mäso a Obloha... to naozaj veľmi k sebe nepasuje. Zato Mäso s Oblohou... Jednoducho na zjedenie :-).

Konkurs (1963)

Nebyť hudby, tak škoda reči.

Kiss x Sis (2010) (seriál)

Dvojčatá sú sexi (aj naživo ;*) ) a trapasy sú celkom podarené. Aj keď je to celé o čosi menej "drsné" ako rovnomenná OVA séria (ktorú týmto milovníkom škodoradostného šteklivého humoru naozaj odporúčam), zasa to má aspoň troška súvislý dej. Po pusu by som si šiel k Ako-chan. Som zvedavý, či by Keita žiarlil... ;o).

Kozure Ókami: Oja no kokoro ko no kokoro (1972)

Nemyslel som si, že raz budem držat palce aj súperovi. Stalo sa. Pretože bojoval fér. A to od samuraja očakávam. Retrospektívy. Bŕŕ. Patetické reči. Bŕŕ. A záverečný boj? Neviem sa rozhodnúť. Superman krížený s Monty Python's. Reálnosť príbehu opäť utrpela.