Tři vteřiny (2019)

Příjemné překvapení. Joel Kinnaman zahrál hodně solidně. Ana de Armas je krásnou oddanou ženuškou, Rosamund Pike předvádí skoro to co vždy, Common taktéž dobrý a Clive Owen hraje na minimum place, ale je nepříjemným dílcem. Andrea Di Stefano má u mě zatím povedenou seznamku :-)

Rambo: Poslední krev (2019)

Rambo jako western, proč ne? Pro mě nejslabší díl, ale pořád hodně kvalitní. Chtěl bych to rozebrat do každičkého detailu, ale nechci spoilerovat. Zkrátka je to tak, jak nám bylo slibováno od samotného Stallonea, že se film ponese v duchu Tahle země není pro starý - Sicario a další fláky. Jediné, co bych vytknul je hledání a nalezení sebe samotného a ještě víc bych přidal na akci s nějakým pořádným záporákem, toť vše. Pokud by tento díl nevznikl, nezlobil bych se. ( Abych byl úplně upřimný ) Slabších 5* ( 85% )

Umění sebeobrany (2019)

Tak nakonec úplně jiný film, než jsem čekal. Tušil jsem, že to nebude ten typ komedie o chudáčkovi a jeho změně apod. Sedlo mi to, ale je jen škoda, že závěr jsem věděl cca po 30 minutách. Jesse Eisenberg byl skvělý stejně tak jako Alessandro Nivola. Zítra si hned půjdu koupit pásek, i když nevím jakou barvu :-)

Joker (2019)

Jsem velice vděčný, že nám tvůrci vůbec nic neukázali v trailerech a nechali si to až do kina. Joker je mistrovským dílem, který v sobě skrývá víc než jen temnou zlobu šílence. Film není vhodný pro lidi, kteří jej špatně pochopí a budou řešit násilí násilím. Joaquin Phoenix by si plešouna za svůj výkon zasloužil. Todd Phillips předvedl už v předešlém počinu Týpci a zbraně, že umí točit i jiné vody, než je u něj zvykem. Oba palce nahoru - jsem nadšen! Škoda, že DC neudělalo svůj vesmír v tomto duchu, bylo by to určitě hodně zajímavé sledovat od nich tvrdé R-ka :-) :-) :-) HA HA HA

Shaft (2019)

VÝBORNÉ! Těšil jsem se a dostal jsem to, co jsem přesně chtěl. Hlášky jsou super, akce hodně kvalitní a rod Shaftů drsný!

Drsnej Shaft (2000)

Samuel L. Jackson je ostrý jako břitva. Bale zahrál pěkného hajzlíka.

Kraj světa (2019)

Mně se to hodně líbilo. Krásně mi to sedlo a zlepšilo náladu.

Poslední semestr (2018)

Depp je boží. Zasmál jsem se a byl dojatý zároveň, pochopím komu nesedne. Je to totiž trochu jiné, než třeba 50/50.

Řbitov zviřátek (2019)

ZKLAMÁNÍ! Miluji originál a pokračování. Netuším, jestli je tohle přesně podle knihy, protože jsem ji nečetl, ale zdálo se mi to zkrátka slabé.