Trávníkář (1992)

Film, který když jednou za čas vidím, nevím, jak mám film pokaždé docenit? Na jednu stranu super námět, ale nevyužité tak jak bych očekával. Možná bych si měl pustit 140 minutovou verzi, pokud teda existuje?

Mrtvá jáma (1989)

Problémem pro mě je, že i přes všechnu tu brutalitu a některé hodně povedené momenty, zkrátka Mrtvá jáma vyšumí. Hodně jsem se těšil, hodně jsem se zklamal, čekal jsem jiný film, bohužel.

Skrýš (1995)

Po úvodní scéně si pamatuji, že mě film vtáhl a čekal jsem, co se z toho vyklube. Zajímavý nápad ani jsem nevěděl, že je to podle knihy. Dlouho jsem neměl do toho chuť a nakonec jsem byl hodně spokojen. Zbytek záleží na každém jedinci a také, kdo četl předlohu.

Zatímco jsi spal (1995)

Pěkná romantická komedie, která nabídne to, co každý čeká. Tolikrát viděno. Je to pěkné :-)

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Vždycky jsem si říkal, jestli někdy vznikne druhý díl a taky o čem by to bylo? Hrálo by se od znova? Stejné hádanky, úkoly apod? Vůbec jsem se netěšil, když se má očekávání nakonec realizovala a dozvěděl jsem se, že mají v plánu udělat dvojku. Ještě když jsem si sedl v kině, moc nadšení jsem v sobě neměl, ale byl jsem zvědavý! :-) No a výsledek? Paráda! Přizpůsobili to době, místo deskovky dali videohru :-D Skvělé nápady i navázání na první díl + Dwayne Johnson starajíc se o akcičku a zbytek o komediální vložku. Uvidíme co trojka, snad to bude stejně zábavné a neztratí to na svém kouzlu :-)

Jumanji (1995)

Ve své době to bylo trhák a pro mě to velkolepým dílem zůstane napořád. Super příběh, gradující finále a dojemná tečka na závěr :-)

Poldovi v patách (1991)

Prostě zábava s perfektními herci Foxem a Woodsem v solidní akční komedošce :-)

Addamsova rodina 2 (1993)

Pořád parádní záležitost. Po trochu detektivním prvním dílu přijde trochu předvídatelný konec, ale já se u tohoto odjakživa bavím, takže u mě spokojenost a přidávám o * navíc do plna :-)

Addamsova rodina (1991)

Klasika! Kdo neviděl, musí vidět :-) Kde jinde je ještě víc potrhlejší rodinka než tady? :-D :-D