Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nejen slimáčí tempo je tím, co posílá film do naprostého průměru. Jesse Eisenberg nezklamal... skutečně byl jeho záporák naprosto otřesný. Namísto šíleného génia, kterého měl asi představovat, jsme se dočkali spíš dětinského otravného retarda, kterému jsem nevěřil ani správný výsledek u 1+1. Film by potřeboval skutečně razantně zkrátit. Zbytečných scén by se našla hromada. Takhle nám z toho vychází hodně prozívaná úmorně dlouhá superhrdinská podívaná s tragickým padouchem, která však dokáže na pár místech mile překvapit. No a Cavill je super a to přitom nemám postavu Supermana moc rád.

Warcraft: První střet (2016)

Warcraft ani zdaleka není dokonalý film. Užijeme si zde lehkou dávku patetismu, pár scén nedává smysl (měl jsem pocit, že někdo kus filmu vystřihl a zapomněl zkontrolovat, jestli zbytek funguje). Pomineme-li pár pitomostí, je Warcraft naprosto famózní podívanou. Jonesovi se totiž povedlo nevídané – naprosto skvěle zachytil atmosféru her a vy tak budete mít pocit že koukáte na "TEN WARCRAFT" na kterém jste vyrůstali, WoW jsem nepustil už sedm let, přesto mě jeho svět znovu pohltil. Obrovskou poklonu si autoři zaslouží za jejich až neuvěřitelný cit pro detail, který ovšem divák sérií nepolíbený nedokáže náležitě ocenit. No a zpracování Orků? Balada! Půltunové mašiny na zabíjení, každý z nich jiný a přesto fanouškům povědomý. Jak již bylo řečeno, Warcraft v žádném případě není bez chyb, ale už jen proto, že od bandy pozérů to má na Metacritics 32% si pátou hvězdu film zaslouží. Jendoznačně nejzábavnější snímek podle videohry a ultimátní guilty pleasure!

Clueless Gamer (2012) (pořad)

Některé epizody jsou naprosto výborné. Škoda jen že ty nejnovější za účasti celebrit působí trochu nuceně a je na nich vidět, že jsou do velké míry nahrané. I tak se vždycky rád podívám.

Machři a šprti (1999) (seriál)

Tak tohle nám zařízli po první sérii a obludnosti jako "Růžovka" mají stovky dílů. Na první pohled se sice může zdát, že jde o takový obyčejný teen seroš, Freks and Geeks však v sobě skrývají mnohem víc. Má díky své "obyčejnosti" totiž naprosto neodolatelné kouzlo a strasti i radosti středoškoláků se seriálu daří předávat i s pořádnou dávkou emocí. Tady se prostě najde každý, kdo ještě pamatuje svá středoškolská léta a zasazení seriálu do 80. let tomu ani v nejmenším nebrání. Plnému počtu brání jen jistá trochu patrná násilnost, se kterou se tvůrci snažili pokrýt snad všechna možná témata spojená s dospíváním a prvními láskami.

Hra o trůny - Krev mé krve (2016) (epizoda)

A Bran už se zase jen kriplí, naříká a blbě čumí... Doufejme, že nebude této otřesné dějové lince dáno více prostoru v dalších dílech.

Hra o trůny - Vrata (2016) (epizoda)

Doposud nejlepší díl série. Konečně jsme se dočkali nějakých těch odpovědí a fajn nápadů.

Iron Man 2 (2010)

Hodně špatná Marvelovka s pár skvělými momenty.

Luther (2010) (seriál)

Luther je výborná podívaná. Každá ze čtyř prvních epizod má nesmírně kvalitního záporáka, který by utáhl i film, nebo celou sérii méně kvalitního seriálu. V každé ze šesti epizod první série však obsahuje i minimálně jednu naprosto hloupou, nedomyšlenou, nebo logiku postrádající scénu (jelikož jde většinou o vypjaté momenty, nebudu spoilovat). Luther má přesto našlápnuto pro plnou palbu. Hodnoceno po první sérii. /Edit./ Chtěl jsem sáhnout k páté hvězdě a pak přišel začátek závěrečné epizody třetí série... WTF?

Aunt Luisa (2002)

Neuvěřitelně zbytečná věc. Pokud má kraťas obsahovat myšlenku nebo pointu, je zahrabaná tak hluboko, že se jí zjevně nedohrabal nikdo z uživatelů CSFD. Včetně mě.