Vše o mé matce (1999)

Fantastický film .Režisérova znalost různých prostředí a typů lidí je až neuvěřitelná.

Pan Magor (1997)

Je smutný sledovat herecký výkon mého oblíbence z Bláznivých střel v jednom z jeho nejhorších filmů . Snad jindy Leslie.

Pátek třináctého (1980)

Vzpomínám, si na den , kdy jsem tento film viděl poprvé .Byla podzimní noc,za oknem rval vítr listí ze stromů a na střechu bubnoval déšť.Bylo mi úplně jedno jestli toto dílo dosahuje vysokých kvalit a nehodnotil jsem úhly kamery - já se totiž bál. První díl , ve kterém vyvražďuje člověk z masa a krve je určitě nejlepší z celé série , další díly s nesmrtelným Jasonem přinášejí často úsměvné chvilky .

Braindead - Živí mrtví (1992)

Nádhera - už hodně let jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Jacksonovo nálož hnusu,krve a romantiky.Kontrasty mezi krásnýma očima Diany Penalver a záběry na Lionelova strýčka se sekáčkama na maso.

Kanibalové (1980)

Asi nejlepší a nejoriginálněji natočený kanibalský film , když si odmyslíme namaskované bělochy za indiány a chování , které má být primitivní,ale spíš připomíná dementy - ano mohlo by se to opravdu takhle stát.

Bulšit (2001)

Je to blbý , je to trapný , je to vulgární ........ já se při tom ale směju , to je asi důvod , proč se točí komedie .