Vybíjená (2004)

Docela nudná komedie. Dle mého názoru Ben Stiller už hrál daleko lepší role. Americký vtipy ze soudku zasměj se sám. Nezachránilo to ani 5 sec. vystoupení Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise... Už jsem viděl teda lepší komedie. Za mě palec dolů.

8. míle (2002)

Za mě musím dát palec dolů, nemělo to žádný začátek a žádný konec. Nemám rád příběhy o ničem. Eminema mám rád i když rap nemusím. Pokuď bych měl něco hodnotit, tak možná hudbu. Je to ten druh filmu na který vím, že už se znova nepodívám.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Tak jako v každém filmu Jackie Chan nezklamal. Jeho krkolomné kousky jsou nadmíru uspokojující. Ve filmu se na moment objevil Owen Wilson, který s Chanem už něco natočil. Za zmínku stojí i Arnold Schwarzenegger a jeho minirole. Film jsem si užil. Proto hodnotím takto.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Na film jsem čekal 2 celé měsíce. Myslel jsem že to bude pecka. Po dokoukání celého filmu jsem usoudil, že jsem čekal zbytečně. Efektů hodně, akce hodně, ale jinak o ničem. Tuctovej film, kterých je stovky.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Mám rád tento seriál. Nejen že je to ukázka jak to nejspíše bylo, ale hrají tam i mí oblíbení herci. Příběh krásný, napětí že by se dalo krájet. Za mě dobrý

Pro hrst dolarů (1964)

Tento film nemohu hodnotit jinak než 5ti stár. Mám rád westernovky a tato na svoje léta se opravdu povedla. Hlavní postavou Clint Eastwood, který toho jako vždy moc nenamluví. Když to srovnám s dnešníma westernovkama, tak u tohoto filmu rozhodně palec nahoru!

Sex 100+1 (2007)

Začátek nuda, konec mě nepotěšil a mezitím se nic moc nestalo. Kdo má rád čudlík na televizním ovladačí, pro přepínání stanic, asi by ho použil. Neřekl bych že to byli zabité 2 hodiny, něco tam zajímavého bylo. Simon Baker byl asi při natáčení v sedmém nebi.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Tento televizní seriál má aspoň u mě naprosté prvenství. Po shlédnutí hvězdné brány jsem si myslel, že nemůže být nic lepšího, ale opak je pravdou. Co se týká příběhu, efektů, napětí nemůžu prostě hodnotit jinak. Je to naprostá pecka. Doporučuji všem co mají rádi Sci-Fi

Vítejte v džungli (2003)

Klasická honba za pokladem se střílečkou a dosti humoru. Dwayne Johnson opět hraje drsňáka, což mu sedí a Seann William Scott tak jako v prcičkách ztvárnil humorného troubu. Kdo má rád pohodovky se špetkou akce bude potěšen. Bohužel nemůžu hodnotit jinak.

WWE Rock vs. Cena - Once in a Lifetime (2012) (pořad)

Tento docela dobrý zápas mezi Dwaynem Johnsonem (The Rock) a Johnem Cenaou byl docela dobrý. Trochu mě zklamal konec, který jsem myslel, že bude více napínavý. Cena se nechal nudně položit na lopatky. Takže nemůžu hodnotit jinak. Kdo trochu sleduje wrestling, musel být z tohoto výkonu docela zklamán. Na to jaké byli recenze a kolik o zápase bylo komentů jsem byl zklamán.