Gang v útoku (2006)

Film byl přesně podle toho co jsem očekával. Dwayne Johnson snad poprvé zahrál svou roli bez jakýchkoliv jeho známých gest, použitých snad ve všech filmech. A i přes to se mi jeho herecký výkon líbil víc než jindy. Mám rád motivační filmy s dobrým koncem. Z filmu si odnáším dobrý pocit. Palec nahoru

Iron Man 3 (2013)

Tento film přesně splnil má očekávání. Spousta efektů, téměř nepřetržitá akce. Parádně zkombinovaná hudba s emocema. Věřím, že si Robert Downey musel to natáčení užít. Za mě palec nahoru.

Far Cry (2008)

Ve filmu můžete vidět vyšlechtěné zombie, které nezabije nic. Film chvíli pokračuje a zombie najednou zabijete jednou ranou do hlavy. Film bych ohodnotil jako nepromyšlený, chvílema dost nudný, nezábavný.

Robinson Crusoe (1997)

Velice napínavý příběh, plný dobrodružství, kamarádství. V hlavní roli Pierce Brosnan. Trochu jsem si ho zarostlého neuměl představit. Nečekal jsem podle hodnocení nic extra. Opak byl pravdou. Je to naprosto perfektní film. Sice se smutným koncem, zato s celého toho filmu mám dobrý pocit. A jelikož nehodnotím knihu a nebazíruju na tom co bylo v knize a co ne. Dávám takto

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Mám rád pohodové filmy se šťastným koncem. Perfektní film při kterém se dá zažít nuda, napětí, pohodička, radost, zklamání, euforie a nakonec pohladí po duši. Ten pocit na konci, když Freeman jede tím autobusem za Robbinsnem. To se snad slovy ani popsat nedá. Krásnej film. Palec nahoru

Hlídač č. 47 (2008)

Váhal jsem jestli mám dát tři, nebo čtyři hvězdy. Když vezmu dobrý příběh, kvalitní český herecký výkon, občas nějaký ten efekt, na naše poměry slušný. Roden zahrál taky dost dobře. Dávám na konec čtyři. A palec nahoru.

Pavoučí teror (2002)

Hororová komedie? Neshledával jsem v tom teda ani jedno. K smíchu tam toho moc nebylo. Animace pavouků bych snad udělal i já lépe. Po 30 minutách nudy jsem to přepnul na jinej kanál. Za mě teda propadák.

Spartakus (2010) (seriál)

Tento seriál nabízí naprosto strhující podívanou. Kdo má rád krev, řežbu, ducha gladiátorů a hlavě kvalitní příběh by to měl shlédnout. Nespočet gladiátorských soubojů v aréně spolu s vynikajícím sex symbolem Andy Whitfieldem v hlavní roli. Je škoda, že se Andy nemohl pustít do natáčení další řady. Odehrál svou roli naprosto famózně. Jelikož jsem viděl všechny řady už podruhé a pořád mě to bere nemůžu hodnotit jinak.

Den nezávislosti (1996)

Na mě tam bylo až moc fantasy věcí. Třeba jak ta kosmická loď zničí celé město, ale jedna z hlavních postav zautíká kousek do tunelu zavře dvěře a nic se jí nestane. Pak vyleze a vše je zničeho jen ona přežila. Nebo Will Smith letí vrtulníkem neví kde jeho přítelkyně je a v několika milionovém městě jen tak letí a najde ji... Bylo tam více takový blbostí. Na dvou hodinový film jsem čekal něco inteligentnějšího. Efekty suprový, děj ušel, ale jinak než hodnotit toto jako obyčejný film nemůžu.

Běžící muž (1987)

Docela dobrý film. Trochu to připomíná film Gamer. Ve kterém se taky bojovalo o život z vůle lidu. Doufám že se toho jednou nedočkáme. Na druhou stranu film je jeden z těch u kterých v klidu vstanete a jdete si zapálit nebo na záchod a nic vám neuteče.