Probudím se včera (2012)

Po dlouhé době český film na který se dalo koukat. Zápletka originální. Jsem z toho filmu opravdu nadšený. Na to jak nemusím Mádla, musím uznat že to sehrál skvěle. Doporučuji všem co mají rádi romantiku a šťastné konce. Palec nahoru

Gangy New Yorku (2002)

Všechno perfektní do posledního detailu. Perfektní herecké výkony, super hudba atd. atd. Jen to byla strašně dlouhá nuda. Totálně o ničem. Po filmu nezůstal žádný pocit. Totálně promarněný čas.

Miliónový brouk (1980)

Všechny Spencerovky mám rád, ale tohle na mě bylo až moc nudné. 1x se to skouknout s mírným odporem dá...

Peacemaker (1997)

Napínavá a akční honička. Konec trochu přehnaný, ale jinak bych tomu snad nic nevytkl. Clooney jako vždy nesklamal.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tento film je tak trochu podivuhodný... Hodně mě zaujal. Je tam dost zajímavých myšlenek, nad kterýma si pak člověk trochu láme hlavu. Docela jsem se zamyslel i nad tím jaký je ve skutečnosti žívot vs film. K filmu není co dodat, snad jen podívejte se na to stojí to za to. Palec nahoru

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Málo kdy se podívám na podobné filmy. Ale tenhle mě zaujal. Zamotaný příběh se šťastným koncem. Prostě paráda. Palec nahoru

Hon na čarodějnice (2011)

Film byl napínavý, občas trochu hororový. Nicolas Cage a Ron Perlman tomu dodali šťávu. Nechyběl i humor. Souboj dobra se zlem skočil dobře. Co více si přát. Podle mě byl film hodnocen docela špatně na to jak ho vidím já. Rozhodně bych nedával hvězdy podle toho co dal někdo předemnou. U filmu palec nahoru :)

Cyberjack (1995)

Smrtonosná past v horším podání, s kapkou cyber ptákovin. Ale koukat se na to dalo. Na konci jsem ale trpěl, abych to dokoukal celé :D

96 hodin (2008)

Dost dobrý film plný akce a napínavých scén. Řekl bych tak 90% akce, 5 % keců + titulky... prostě pecka. Palec nahoru