The Devil's Candy (2015)

Celkem solidní, lehce hororové drámo s dobře zahranejma charakterama, do hlavního tejpka jsem se dost vžil, pač máme hodně společnýho, tak doufám, že se mi nic podobného za 12 let nestane! Překvapení za tenhle rok!!!

Nicota (2016)

Tak moc jsem se na tohle těšil, až to konečně vyšlo... A moje dojmy? Asi jsem se těšil moc. Pravda, atmosféra celkem slušná a efekty, u kterých jsem chrochtal blahem, ale ty charaktery? To byl celkem průser. Ať přežily, nebo chcíply, nehlo to se mnou. Dokoukáno a nemám chuť se k tomu někdy v budoucnu vracet.... Zlatej Harbinger down

Zásah (2016)

Indonesie má svého Bourna :-D Skvělá choreografie soubojů, skvělá kamera, flick nestihne ani na chvilku nudit. The Raid 2 sice nepřekonán, ale vidět to za to stojí

All I Need (2016) odpad!

Málokdy to o nějakým filmu řeknu, ale tohle je fuckt sračka!!! Děvka se probudí svázaná vedle jiný děvky, 10 minut se dívaj vzájemně do očí. Děvka se snaží zdrhnout, 10 minut váhá... a z takových 10 minut se skládá celej fim... Kdyby se každých těch 10 minut výstříhalo, tak by to byl solidní 5 minutovej kraťas, ale s touto stopáží je to fuckt utrpení sledovat...

The Canyon (2009)

Už zarůstám vousem a vlci už jdou sem :-D Celkem nenáročnej přežívák o dvou nezkušených a stracených v Grand Canyonu. Příroda a vlci, neustále stopující budoucí mršinu, byli krásný a Patton v roli průvodce taky potěšil

Morgan (2016)

Tohle mi teda moc nesedlo, přijde mi to jak vykrádačka Ex machina a ještě marná

Broken (2006)

Tohle se mělo spíš jmenovat Campování v řetězech :-D Mě to teda moc nesedlo. Oběť se tam furt jen rejpá v záhoně pod dohledem Flipnica a to je pro mě v explu dost málo, osobně jsem čekal mnohem větší psychoterror

Útěk (2012)

Husí kůže, deprese, beznaděj a tíseň... Tyhle čtyři věci mě prováděly celým filmem. K tomu si připojte nádhernou přírodu a neskutečné, herecké výkony jak hlavní záporačky, tak především hlavních, dětských hrdinek... nemohu jinak, než plnou palbu a dopořučení

31 (2016)

Až tak moc jsem se na tenhle flick těšil, až jsem byl z něho ve výsledku kurevsky zklamanej, Osobně jsem čekal survival v městě mrtvých, kde všude pobíhaj vyšinutý magoři s klauníma xichtama. Ano, xichty tam jsou, ale jsou něčím zajímavý? Mini Hitler mě sral jen co se objevil, pilkaři byli spíš k smíchu, než aby z nich šel nejakej strach a dále radši ani nemluvě... Jediná postava, která to u mě zachránila před průserem, tak byl samozřejmě Doomhead a vůbec by mi nevadilo, kdyby Zombák natočil spin-off právě o tomhle tejpkovi... Doufal jsem, že si u mě Zombák po Lord of Salem napraví reputaci, ale bohužel. Jo a Sheri už by se i podle mě měla přestat srát do každýho Zombákova filmu

Miliardové výkupné (2016)

Pro mě strašnej průůůůser!!! Čekal jsem něco jako Pustinu s rozmazlenejma frackama, ale tohle fuckt nee. Pravda, parchanti jsou rozmazlení dost a zasloužili by si pořádně na držku, což se bohužel nestane a v podstatě zvládnou zmasit komando "profesionálů", které by v pohodě pondali i Agenti dementi. O dialogách radši ani nemluvit. Jedna hvězda jen za nápad, jinak ruce pryč !!!NEDOPORUČUJI!!!