Exeter (2015)

DIY EXORCISM :-D To mi poser holý záda :-D Tyč od stolního fotbálku vskutku originální zbraň :-D Napjatej sem nijak nebyl, ale perfektně sem se bavil

Strašáci (2011)

k tomuto remaku sem přistupoval s jistou skpcí (originál je pro mě jeden z nej home invasion), ale překvapili mě herecké výkony a celkově je to docela dobře natočené. Ačkoliv to originálu nesahá ani po kolena, průser to rozhodně není

Demonic (2015)

no ty vole, na 4x sem to dokoukával, pač sem u toho vždycky nudou vytuch :-D Když už to začalo konečně vypadat zajímavě, tak to hodili do trapného FF a zapráskali dveřma, navíc už dloho jsem neviděl tahle nesympatického vyšetřovatele, kterému bych nejradši omlátil hlavu o šachtu na mléko

Temné léto (2015)

Velice příjemné, nenáročné překvapení, asi jako tenkrát Disturbia o které se tam taky mluví. Lekačky klasické, ale jsou tam zajímavé scénky, hlavně ta se seancí se mi obzvlášť líbila a zajímavý konec a poučení: Stalkování emařek se nevyplácí :-D

Indigenous (2014)

První super zpráva, není to FF a to je pro mě veliké plus. Co mě ale tradičně dožralo je, že hlavní charakteři jsou zase namyšlený šamponi, který sice skuhraj, že nemaj prachy na další semestr, ale v klidu si odjedou do Panamy zasurffovat :-D Jinak je to klasická naháněčka v džungli která nikterak neurazí, ale ani nenadchne a navíc je tam ohromná reklama na facebook, kterej ti v džungli může zachránit život :-P

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

já se teda u toho náramě bavil. Jako fiktivní dokument o životě, slastech a strastech jednoho slashera se nevidí každý den a divim se, že tohle natočit už někoho nenapadlo dřív

The Girl Next Door (2007)

Gratuluji tvůrcům za to, že se jim podařilo natočit film, který už nechci nikdy vidět. Na fyzický teror plný gore jsem zvyklý, ale ten psychický očividně moc nedávám a musím přiznat, že sem si po tomhle kousku musel dát panáka na rozdejchání, se slovy: Tetka Ruth a její fakani by zasloužili mnohem víc, než dostaly. Bravo a doporučuji všem, co si chtějí dojebat náladu na celý den

The Boy (2015)

Jako pomalé filmy já můžu, ale tohle bylo fakt echt pomalé. 4x sem u toho usnul a to je co říct. Konec bohužel dost predvídatelnej, ale mělo to velice slušnou kameru a hudbu. Díky tomu za 3/5* ale už se na to asi nikdy nepodívám... Teda možná jen, až nebudu moct usnout, v tomhle směru to zabírá dokonale

Charlieho farma (2014)

tak tohle byl teda průser jako prase. První polovinu se člověk seznamuje s tím, jací jsou hlavní protagonisté totální kreténi a doufá, že už konečně dostanou pořádně na prdel, což se nakonec na štěstí stane a to je to jediný plus, pač gore je na slušné úrovni.... to je ale pro mě sakra málo. Škoda, čekal jsem solidní slasher, ale tohle to opravdu není 2/5* jen za to gore

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Málo maminka řezala nevděčného fakana, málo. Jinak tahle dojemný příběh se viděl už ve filmu Aligator.... Něco zmutovalo a vylezlo z kanálu na povrch :-D