Prokletý ostrov (2010)

Milujem filmy pri ktorých sa strácam, ale nie až tak úplňe aby som nezachytil dej a bravúrnosť režiséra. Tento snímok je toho príkladom, výnikajúco natočený snímok so silným dejom, výbornou réžiou a castingom. Leo pod Scorseseho taktoukou celkom nenahradideľný a z cela vieryhodný až do konca. Na takéto niečo je radosť sa pozerať, Scorsese je majster zakončenia.

Legendy popu (2011) (pořad)

Nápad pekný ale zlý až smiešny výber spevákov. Slabá post produkcia.

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Moc osobné, vyťahovanie súkromia, sebecké, marketingový hyenizmus a výsledný poškvnení kapitalizmus pod zásterkou dobrosrdečnosti.

Farma (2011) (pořad) odpad!

Nechápem ako dáka p.c. čo má nasrané v hlave a nepodojené šestky môže vyhrať niečo okrem kvapavky. A k tomu 50 litrov, to nie je závisť, len sa to malo volať KRAVA nie Farma, vtedy by som tomu uveril.

Nevinní (2011) (seriál) odpad!

Slováci nevedia zahrať aj keby mali len predstierať sranie! Preto sa u Nás darí takýmto odpadom a reality šou! Sme pekne úbohí.

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Pracujem v zdravotníctve ale toto čo tu dávajú som nikde a to mám zdravé oči, nevidel. K.k.t.na ktorá bere skôr západny realizmus ako ten náš, nech nám radšej dvihnú platy, namiesto točenia takýchto p.č.v.n!!!!!!!!

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Úbohosť tohto národa točiť takéto ................., niečo, ako spraviť riadny celovečerák, no ale na to sa ešte nenarodili ľuďia ktorí by to zvládli ako stará škola. Toto čo ponúka dnešná generácia je humus najväčšieho zrna. Slovenský nekonečný príbeh.

Ben Hur (1959)

Veľkoleposť starého Hollywoodu s nadýchom pompéznosti a skvelej Wylerovej hravosti. Vynikajúca režia, skvelá výprava čo sa dnes málokedy vidí, výborní herecký kolektív a hlavne nápad točiť Krista od chrbta a neukázať jeho tvár, iba skutky. Bravúrne dielo hodné svojho mena.

Pravdivé lži (1994)

Asi jediná komédia (nekomédia) pri ktorej som sa nenudil ani sekeundu a to komédie až tak nemusím.

Propast (1989)

Abyss mi bere dych. A to aj bez vody.