Minami shineyo (2009) (seriál)

Naozaj je nad moje chápanie ako je možné že táto dorama má okolo 80%! Naozaj nad moje chápanie! Povedzme si to predsa úprimne... mne osobne rozhodne nič neponúkla. Už len tá myšlienka je absurdná. Mníška sa pridá do kapely namiesto svojho brata ktorý sa lieči z nevydarenej plastiky, a aby sa mu nezničil sen a ona sa teda vydáva zaňho. Ale naozaj - mníška? A tiež aby sa vydávala za chlapca? Ved tá herečka je naozaj krásna a aj ked má na sebe chlapčenské oblečenie a aj ked má krátke vlasy, kľudne by som ju rozpoznala že je dievča, aj keby bola 2 kilometre odo mňa. Ani newiem prečo dávam 1*, no na odpad je to až moc úbohé, a budem dobrá pretože sa mi páčila "až" jedna pieseň a to - Without words a tiež kvôli tomu hercovi ktorý stvárňoval toho najmilšieho chalana z tej skupiny. Ten, ktorý bol zamilovaný do hl. hrdinky už od začiatku... škoda že si tie koorejské mená newiem zapamätať no to je jedno. V tomto momente robím za touto doramou veľkú čiernu bodku.

Netvor (2011)

Krásny príbeh. moderná kráska a zviera. Veľmi sa mi páčili aj herci ktorý tam hrali. Vanessa Hudgens a Alex pettyfer boli úžasný, neviem si predstavíť nikoho lepšieho na tieto postavy. Mary-Kate Olsen zahrala perfektne čarodejnicu Kendru. Potom Neil Patrick Harris - ďalšie plus, môj najobľúbenejší herec. :) Krásne, citlivé, milé... čo k tomu viac povedať? Nuž, ale je to stále priemer.

The Lying Game (2011) (seriál) odpad!

Absolútne neoriginálne! Videla som 2 diely ktoré som s veľkou ťažkosťou pretrpela no mám dosť! Už nikdy, už nikdy nechcem vidieť tento seriál! Človek by si myslel "ale noták, bude to trocha o niečom inom než všetky ostatné výtvory" lenže nie... Narážam na celý ten dej. Žijú dve dievčatá, jedna je bohatá a tá druhá chudobná. Po dvoch rokoch sa nájdu, vymenia a začnú hľadať svojich rodičov. Tento seriál je úplný podpriemer. Naozaj čo je na tom dobré? Vôbec nič. Ešte aj herecké obsadenie bolo otrasné, keď už zlyhá všetko ostatné mali mať alespoň dobrých hercov, ktorý sa netvária ako na pohrebe. Keby za Emmu a Sutton obsadili takú Ninu Dobrev ktorá bola na tú úlohu ako šitá, tak by som dala alespoň tú jednu hviezdičku, no nie.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Ja mám zmiešané pocity. Zatiaľ som videla prvé 2 epizódy a ak mám byť úprimná celkom sa mi páčili. Už som si dala aj objednať knihy, pretože som naozaj zvedavá aké rozdiely spravia, Predsa len, vampire diaries seriál spravili úplne inak než knihu. Myšlienka sa mi celkom páči, je to dobré, no bojím sa že sa týmto seriálom stane to čo so všetkými ostatnými. Prvá séria bude mať úspech a tak budú tlačiť na pílu tak veľmi že skazia celý ten dojem z tohoto seriálu. Brittany Robertson mi zatiaľ "do noty" nepadla no dám jej ešte šancu. Zatiaľ som si veľmi obľúbila Adama. No a Diana ma dosť štve, už od prvých časti ju nemám rada. No každopádne som zvedavá čo z toho spravia. :D

Oscar (1991)

Naozaj zábavné. Veľmi sa mi to páčilo, a hrali tam niektorý moji obľúbený herci. Skvelé bolo ako to všetko celé zamotávali, aj s tými taškami a aj s tými snúbenacmi/snúbenicami. :D Tie 4* silnejšie si to určite zaslúži. A iróniou bolo že sa ten film volá po tom vodičovi Oskarovi ktorý sa vlastne ukáže až na konci... :D :D

Rosario to Vampire - Capu2 (2008) (série)

V druhej sérii začal Tsukune niečo pociťovať k Mokinej druhej stranke - upirskej. Potom sa tam ešte objavila aj Mokyna otravna, ale ze poriadne otravna sestra blabla (nepamatam si jej meno, holt mi za to aby som si ju zapamatala nestala), a v podstate to bolo stale o tom istom, otravne, ale predca jedna vec sa zmenila. Režiser zapojil do toho svoju perverznu stranku. Nudaaaaa, ani nedam hviezdicky, 2 seria ma lepsie hodnotenie iba koli tomu lebo tam obcas ukazovali kozy a spodne pradlo.... fakt trapaci.

Rosario to Vampire - Season 1 (2008) (série)

Tento seriál je stále o tom istom. Tsukune.... Moka-san... Tsukune.... Moka-san... Tsukune... Moka-san.... Toto tam stale opakuju jak priblblý. Uz ma zacali faaakt po tej 3 epizode stvat ale aj tak som zostala. Ak mam byt uprimna taketo anime fakt neznasam. Jeden chalan a tucet bab donho zblaznenych. Moka ma dost stavala, mam rada jemne baby ale niekedy bola fakt neprijemna, potom blondyna bola fakt ale ze fakt otravna a poriadne, carodejnica - ta bola tiez neznesitelna, tsukune - no proste blb, jediny co sa mi tam pacili boli: druha stranka Moky a este Mizore. :D

Den poté (2004)

Velmi dobry film. Hoci si myslim ze 2 hodiny su trocha moc + este ked to davaju v telke a vy musite preckat tie prišerne reklamy, mate niekedy chut sa na to vybodnut, no tento film ma donutil sediet a preckat tie mucive 4 minuty. :D Uz som to videla asi 10 x a stale sa mi to paci, a myslim ze ak si to pozriem dalsich 10 x nezmeni sa na mojom nazore nic. Takze pekné 4*.

Jak vycvičit draka (2010)

Najskor som tymto filmom opovrhovala, no ked som si ho pozrela hned sa mi zapacil. Naozaj skvela praca. Uzasne anime. Po vsetkych strankam som bola uplne spokojna. Najviac sa mi pacili asi tie sceny ked sa Skytak zblizoval s Bezzubkou. Bolo to naozaj mile... :D tie silnejsie 4* si to naozaj zasluzi. :D :D xoxo

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Songy boli naozaj uzasne to sa musi uznat. Tento film vlastne podla mna poukazoval aj na problemy normalnych teenagerov - rodicia vas ignoruju - chcete aby vas zacali brat vazne, snazite sa presadit, ziskat toho koho mate radi... mozno o toto v tom filme neslo, mozno islo cisto o hudobny film a mozno sa mylim no takto som to cele videla ja...hoci tam boli iste veci ktore by som zmenila myslim si ze tento film si zasluzi 4*!!! :D