Boyz in the Wood (2019)

Da se to, ale klidne se do toho chlapci mohli oprit trochu vic.

Policajt nebo rošťák (1979)

Zaručená kvalita v podobě nestárnoucí klasiky. Belmondo v top formě.

Zvíře (1977)

Zábavná podívaná pro celou rodinu, u které se nemusíte bát, že vašim dětem někdo začne valit do hlavy levičáckou agendu.

Vlastníci (2019)

Jako vlastník můžu říct, že zas tak hrozný to na schůzcích nebejva, ale sem tam se nejakej náznak objeví.

Tajemné okno (2004)

Skoro začínám mít pocit, že natočit špatný film podle předlohy Stephena Kinga snad ani není možné. A okno do kukuřičného záhona to jen potvrzuje.

Dracula (2020) (seriál)

Tak tomuhle došel dech jeste driv nez to zacalo. Uz od zacatku se autori snazi upoutat jakoze sokujicimi narazkami, ktere pusobi spis trapne a pouťovĕ nez jakkoliv jinak. Jak se prvni dil posouva k svemu konci, na svetlo se dostava neschopnost napsat nejake kloudné dialogy a hrdinna jeptiška se stava svoji vlastni parodií. Ztrata času. Skoro se mi chce říci, že jde o typicky produkt Netflixu.

Gotti (2018)

Že by to byl nějaký kulervoucí zážitek to se věru říci nedá, ale na druhou stranu se to dá sjet celkem bez zásadních opruzenin.

Slunce, seno, erotika (1991)

S časem kvalita roste. V porovnání s dnešní produkcí dílo vpravdě geniální.

Když draka bolí hlava (2018)

Kdybych uvažoval jako průměrný uživatel tohoto serveru, začal bych se pohoršovat nad tím či oním aspektem téhle pohádky. Ale když se to vezme kolem a kolem, dětem se pohádka líbila, tvůrci se jim nesnažili vymýt mozek, takže nakonec to lze hodnotit jako uspokojivý výtvor.