Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Pekne strašidelný a ujetý príbeh za malými dvierkami a "dokonalá" maminka... Som sa cítila ako dieťa a to bolo veľmi príjemné :) 80%

Ďáblův dvojník (2011)

Ešte dve - tri náboje by som vystrelila do jeho rozkroku!!! Naozaj dobré. Bolo čo nebolo podla môjho gusta, ale prevládli klady filmu... námet, scenár, Dominic Cooper,.... 75%

Nedotknutelní (2011)

Je to naozaj dobrý pocit ak čaká niekto na to aby ste mu podali nohu, keď vás obúva... viem to :) senzačne lavírujúci film na hranici prijatelného pre väčšinu a na humorne podanej každodennosti kvadroplegika (ajkeď nepekné časti vynechali). 90%

Taxikář (1976)

Dokonalá dobová výpoveď doby keď "staromódny" je nadávka a nová vlna priniesla drogy po vojne, kurvy na uliciach, feťákov v opustených podchodoch, tvrdé porno, keypartys, bezmocnosť a nepripravenosť vlády na "nový" život... Niekomu z toho trochu kvapne na karbit. Malá Jodie sa mi páčila a aj odmeraná komorná atmosféra filmu ako zrkadlo De Nirovej mysle pri pohlade na chodníky. 90%

Blbec v Americe (2001)

Najneúspešnejší sebevrah na svete... :) 50%

Útěk z Huang Shi (2008)

Nuž pravdou ostáva, že sa to skutočne stalo a realita nie je vždy načechraná smerom k strednoprúdovým hollywoodskym kasovým trhákom. Krásny film a ešte krajší príbeh. Pre niekoho možno slabé, lebo tam chýba aspoň 5-6šukacích, strielacích, krvilačných, znetvorených scén a tiel. Mne to nechýbalo. 75%

16 bloků (2006)

Každý má šancu na nápravu aj starý "špinavý" policajt aj zlodejíček, ale ako film nie jeto vrchol kinematografie. 60%

Hrdost a sláva (2008)

Edward je ako z dreva. Je nereálny ako jeho hnusná jazva na tvári. Celý čas som čakala kedy príde už nejaká "šupa" čo vytrhne tento krimi príbeh zo šedej priemernosti, nič také sa neudialo. Ťahá sa to v kalnej nevedomosti a hrá sa to na "drsní chlapi - drsné story". Mierne sklamanie. 60%

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Predmanželská šaráda dvoch "náhodne" zoznámených ľudí... Tak odlišní ako sa len dá a za päť dní zblížení. Láska je aj komická :) 80%

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Nadýchaná americká sračička, ktorá nám ukáže aká je žena všestranná... ako žonglér... trochu pritiahnuté za vlasy, dieťa, či kariéra? Či oboje? 30%