• Pornografický

Catwoman (2004)

Po přečtení několika "povznášejících recenzí" jsem se docela bál toho co uvidím, ale teď jsem na rozpacích. Tenhle film je naprosto pohodová popcornová zábava, ale chápu, že pro některé "umělecky" založené kritiky to bylo asi příliš náročné. Někoho asi vytočím, ale podle mne si Catwoman zaslouží stejné hodnocení jako např. Hellboy.

Blázinec (1999) (TV film)

Klasický a předvídatelný dojáček, jen ten konec mohl být trochu více realistický, protože konce s touto diagnózóu bývají dosti kruté.

Město andělů (1998)

Tenhle film mne dostal a na svých hvězdičkách neslevím.

Underworld (2003)

Vzhledem k minimálnímu očekávání po přečtení níže uvedených názorů jsem byl spokojen. Protože je to klasická záležitost ve stylu Blade, musíte být vůči podobným tématům tolerantní, jinak hrozí totální rozčarování.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Nechápu proč tolik rozčarování ? Když jsem četl recenze, tak jsem k TR přistupoval velice opatrně a byl jsem mile překvapen. Příběh si není nijak komplikovaný, ale akční scény jsou dobré - zejména ta na lanech, má to spád a Angelina je taky fajn. Prostě pohoda.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Tento film jsem si užil a děkuji Bohu, že se nikdo nepokusil o dabing. Celá dějová linie je sice předvídatelná a směřující k nevyhnutnému rozuzlení, ale stejně jsem, snad poprvé, u filmu doufal ve šťastný konec.

Láska přes internet (1998)

Na romantické filmy jsem nikdy moc nebyl, ale tento miluji. Už asi stárnu.