• Pornografický

Milenec (1992)

Tenhle film mne dostal. Zajímavý příběh, erotické dusno a krásná Jane March. Konečně tenhle film vyšel v ČR i na DVD.

Past (1996)

Jednu hvězdičku přidávám za extrovní lesbickou scénu, která je opravdu totálně vzrušující.

Emmanuelle (1974)

Erotická klasika - nic víc k tomu není potřeba dodávat.

Emmanuelle II (1975)

Pro milovníky klasické erotické produkce je tento snímek kultovní záležitostí, ale pro ostatní to v dnešní době porna již nebude tak zajímavé.

24 hodin (2001) (seriál)

Seriál zajímavý, ale s přílišnou snahou o realistično, což šlo někdy docela těžkopádně a několika přestřelenými dějovými obraty.

Brutální Nikita (1997) (seriál)

Vynikající hudba, sexy agentka a klasická 007 problematika a milostný románek - úspěšný seriál. Porovnávat originální snímek a seriál je zbytečné, protože se to porovnávat nedá. Přiznávám, že seriál držela nad vodou romance Nikity a Michaela, kterým "zloduši" házeli klacky pod nohy. Seriál úspěšný, který WB vydělal pěknou hromádku dolárků.

Xena (1995) (seriál)

Klasická US komerce, která se opravdu povedla. Pokud někdo od seriálu očekává historický základ, tak ho musí nutně klepnout, ale pokud Xenu neberete smrtelně vážně, tak se na to dá velice dobře koukat.

Čarodějky (1998) (seriál)

Tento seriál bezesporu patří mezi ty povedené. Seriál sice pracuje s klasickým klišé dobro vs. zlo, ale nepostrádá humor a nadsázku. Hlavní je, že se nebere moc vážně. Je to klasická odpočinková záležitost, která si v zahraničí udržuje vysokou sledovanost. WB v současnosti odsouhlasili 7 sérii, což hovoří samo za sebe.