• Pornografický

Železný stisk (1977)

Klasický Clint a krásná Sondra Locke. Pro mne jeden z nejlepších filmů.

Kadetka Kelly (2002) (TV film)

Klasický film o vzestupu jedné neoblíbené mladé holky, který je zasazen do prostředí kadetní školy. Je to docela koukatelná zábava, ale ten kdo nesnese všudypřítomný US patriotismus a náborovou agitaci do armády, bude u tohodle dílka hodně a hodně trpět.

Alias (2001) (seriál)

Čekal jsem něco lepšího než Nikitu, ale prozatím jsem dost nespokojený, protože seriál o Nikitě byl určitou nadsázkou, ale tady si hrajou na činnost tajných služeb a to vypadá dost humorně.

Opičí maska (2000)

Zvláštní film s erotickým nádechem lesbické tématiky, kterému jsem z počátku moc nevěřil, ale byl jsem příjemně překvapen.

Mamma (1997)

Jeden z mála filmů, kde si Deborah Wells střihla i anální sex.

Trading Women (2004)

Téma aktuální a zásadní, ale zpracování naprosto děsné, pracující s chybnými údaji atd.

V tajných službách (2001) (seriál)

Jeden z těch lepších seriálů. Sice končil po dvou sezónách, ale alespoň dal dohromady jeden manželský pár - Jason O'Mara a Paige Turco :)

Svět zítřka (2004)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal - vynikající retro film.

Blade: Trinity (2004) odpad!

Catwoman je proti téhle frašce umělecký zážitek. První Blade je prostě nepřekonatelný.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Bezesporu lepší než jednička, která byla o dost nudnější. Milla je opět k nakousnutí a její souputnice Sienna za ní v kosení zombíků nezaostává. Šel jsem do kina s obavou, že to možná bude utrpení, jelikož některé recenze tomu nasvědčovaly, ale byl jsem příjemně překvapen. Po nějaké době zase jedno pokračování, které svého předchůdce zadupalo do země.