• Pohádka

Mimi šéf (2017)

"Mami, tati.. kde se berou děti?" odpověď na asi nejvíc nepříjemnou otázku, kterou může rodič od své ratolesti očekávat nebývá jednoduchá.. Tento film to svým způsobem dětskou cestou vysvětluje a navíc moc hezky zobrazuje poměrně reálný sourozenecký vztah... Jedna z mála pohádek, na kterou mají šanci vydržet koukat jak dospělí, tak děti s nadějí přiměřené zábavy :)

Macbeth (2015) odpad!

Neviděla jsem to celé.. Cca polovinu a víc vidět nechci..

Pasažéři (2016)

Další velice povedené scifi s trochou romantiky pro nás, holky ☺️

Příchozí (2016)

Asi nejlepší scifi film, který jsem dosud viděla.. A myslím, že už jsem jich pár viděla.. Nemám moc co k tomu napsat víc.. Jsem konsternovaná.. Pro mě dokonalý zážitek!

Správní chlapi (2016)

Asi jsem to špatně pochopila.. Nebo je všechen ten humbuk opravdu kvůli nějakému blbému porno-eko filmu?! Skoro dvě hodiny honicek, střílení a nadávek kvůli tomu aby získali jeden nedůležitý film? A do toho rádoby vtipné komentáře, u kterých bych se nezasmala ani kdybych chtěla.. Hvězda za Holly a Rusela.. Ten film mi úplně zkazil náladu..

OA (2016) (seriál)

Musím říct, že tento seriál si mou pozornost a zájem získal už první dílem. Když jsem pak koukala na poslední díl, chviličku už to vypadalo, že i po těch úžasných 7 dílech budu muset kvůli tomu 8 dát odpad. Naštěstí se vše zachránilo doufám v pokračování a dávám plný počet ☺️ skvělý seriál!

Maggie má plán (2015)

Neurazí, nenadchne... Trochu mi přišlo, že si to snaží hrát na běžný život, ale kvalitativně se to blíží simulaci reálného života v Ulici a podobných českých seriálech.. Myslím, že 3 hvězdičky jsou dobrý kompromis pro tento oddechový film ☺️

Dívka ve vlaku (2016) odpad!

Tak moc pěkná knížka to byla! Tak moc! A tak otřesný film z toho udělali.. Možná, že kdyby do filmu zapojili vnitřní monolog postav, který je v té knížce vlastně klíčový, vyšplhalo by se to u mě aspoň na 3 hvězdy.. Ale v tomto podání vypadá Rachel opravdu jen jako alkoholička bez jakéhokoliv vnitřního prožívání, Anna je děsivě nevýrazná a Megan vypadá jen jako levná coura.. A to vše jen proto, že do filmu nebyly převedeny myšlenky a cítění právě těchto klíčových postav.. Brak, brak...

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Pěkná podívaná! Příšery a ohromní roboti neustále v bitvách... ALE - skoro tatínek objetující se pro svou dceru, nefunkční bomba, která se dá odpálit jen ručně,... Neviděli jsme to už někde? Co třeba Armagedon? A to teda nemluvím o několika už zcela absurdních momentech, jako například použití pily až u skoro poslední příšery, vyhledávání jednoho konkrétního člověka jen proto, aby si ho příšerka očuchala, apod. Plus konec po titulcích mě nutil popřemýšlet o 2 hvězdách.. Nakonec ale za dobrou a efektivní podívanou dávám hvězdy 3 ☺️