• Pohádka

Emoji ve filmu (2017)

Nápad dobrý.. Realizace řekneme zaspala... Chybí tomu drive a trochu hlubší příběh.. Takhle je to opravdu jen běhání smajlíků po aplikacích v telefonu.. Bohužel

Valerian a město tisíce planet (2017)

Fajn soundtrack... Jen to mělo přijít před Hvězdnými válkami.. Takhle to může působit trochu jako vykrádání Hvězdných válek a přitom by se skoro dalo říct, že je to obráceně. Za mě graficky vydařené, pár fajn vtipů... Ale to je tak vše..

Sunshine (2007)

Strašně moc mě stvala ta kamera.. Jinak když vesmírný katastrofický tak raději Armageddon. Tři hvězdy pro tento film adekvátní ☺️

Kingsman: Tajná služba (2014)

Jeden z nejlepších akčních filmů vůbec! Má to grády, děj, emoce! Nenápadný název překvapí skvělou podívanou ☺️ no i když.. Co čekat od pracovníků krejčovství Kingsman, že? 😀😉

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Zábavný film, plný akce, zvratů, odhalení, emocí a to celé doplněno skvělým soundtrackem.. Píseň Take me home už nikdy nebude co byla.. Skvělé pokračování skvělého prvního dílu ☺️

Zdrojový kód (2011)

Bez pochyby zajímavý film, jen bych ho asi potřebovala vidět ještě alespoň jednou, abych plně pochopila konec.. Nesvádím tento nedostatek na film, třeba jsem se jen nepozorně dívala, špatně nad tím přemýšlela :) ... mám tento typ filmů ráda, protože nutí člověka zapínat mozek a jen tupě nezírat na "bednu". 4 hvězdičky zcela jistě :)

Alf (1986) (seriál)

Mé hodnocení v případě tohoto seriálu není zcela objektivní a jsem si toho vědomá :) ... byla jsem malá, když ho dávali v TV a Alfa jsem se bála :D ... žral kočky.. :D a já prostě víc dát nemůžu...

Lék na život (2016)

Prostě mám ráda kombinaci mysteriózního zážitku s prvky sci-fi, kde si člověk jen sám pro sebe určuje hranici, kam až bude předkládanému příběhu věřit.. Když se toto celé ještě promíchá s prvky hororu a thrilleru, dostane celé dílo pro mě ještě cennější náboj. Nicméně, místy už byl příběh hodně přitažený za vlasy, proto musím dát jednu hvězdičku dolů...

Circle: Uzavřený kruh (2017)

The Circle, aneb Facebook (a další sociální sítě) vyhnaný do extrému... Lidé si neuvědomují, co vše způsobují každým jedním datem, které o sobě zveřejní.. Možná, že by tento film mohl fungovat jako prevence.. Možná..

Pohádky pro Emu (2016)

No... skvělé herecké výkony Ondřeje Vetchého a Aňy Geislerové, to bez pochyb :) Bohužel to, na čem by si měl dobrý film zakládat, zde chybělo.. Tím základem je příběh.. Tento film bych přirovnala k vykrádání Pohádek na dobrou noc a Kolji.. oč by to celé bylo zajímavější, kdyby SPOILER se ukázalo, že Vetchý není otcem Emy, tím pádem by o ni opravdu musel bojovat. Vzhledem k tomu, že jejím otcem byl, celý film by se mohl odehrát v 10 minutách, kdyby si nechal udělat test otcovství hned, když o něm začal uvažovat. Nemusela by se odehrát celá zápletka s fiktivní svatbou, apod... Jsem příznivcem české tvorby, ovšem toto mě příliš neuchvátilo..