Ferdinand (2017)

Velmi vydařený animák, u kterého se budou bavit i dospělí, vřele doporučuji

Dunkerk (2017)

Musím říci, ač nerad, že se jedná o nejhorší Nolanův film. Dávám 1 hvězdu pouze za vizuál s hudbou. Film nefunguje, scény nedávají smysl a vesměs film ani ničím nepřekvapí

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Jedna hvězda za skvělou Charlize Theron a její lesbickou scénu + skvělý osmdesátkový soundtrack. Jinak nic víc, nic míň

Soumrak templářů - Find Us The Grail (2017) (epizoda) odpad!

Tohle se vůbec nepovedlo a přitom seriál měl obrovský potenciál, který zahrabali do nejbéčkovitějšího obalu co mohl být. Scénář totalní průser a to nemluvím o příšerném vystupování neherectví herců a otřesné dialogy vystřížené jak z německých seriálů...

Soumrak templářů - You’d Know What to Do (2017) (epizoda) odpad!

Tak tohle se těžce nepovedlo, toporné postavy, dialogy jednoduché a pitomé jak z německých seriálů. Scénář tragický. Ani nevíte, jak moc jsem se na seriál těšil, ale to co tvůrci předvedli, by si měli jít nafackovat. Bohužel další díly s velkou radostí vynechám

Liga spravedlnosti (2017)

Tak tohle se opravdu moc povedlo, super efekty a ten vizuál bomba. Kam se na tohle hrabe Marvel. Škoda, že Warner Bros do všeho musí kecat :-( jinak film mě moc bavil, i když mám rád Marvel, tak DC filmy vždy vedou vizuálem, dokonálými efekty, atmosférou. Která chybí u pestrobarevných Marvelů. Mám rád vážnější a temnější komiksy, takže jsem rád za CD filmy. Ať si o nich kdo co říká, ale jsou super.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Filmu jsem se a nedůvěřoval jsem mu a musím uznat, že jsem se bavil. Je to svižný, je to vtipný :-)

Temná věž (2017)

Otřesný, otřesný, otřesný. Film pro náctileté, bez děje a strašně uspěchaný. Jediné a to velké plus je Matthew McConaughey, bez něho by byl film ztracen. Potěší i pohled na Lagerthu z Vikingů :-)

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Maximální spokojenost, Konečně jiný pohled na věci, než od Západu. I když z nich většina nemusí být vůbec pravdivá. Je vidět, že Putin je cílevědomý, velmi chytrý a trpělivý člověk. Chtěl bych vidět, jak by dopadl rozhovor, s Bushem, Obamou, později Trumpem....