Terminátor: Temný osud (2019)

Super, výborný, i když Dark Fate nedosahuje kvalit jedničky a dvojky, tak mě mile překvapil a bavil. Podle prvních trailerů jsem se bál, že nový Terminátor bude fiasko, naopak, vřele doporučuji. Ti ,kteří vyrústali na Arnoldovi si film užijí. Ale nevím, zda mě více bavila Vzpoura strojů, nebo Dark Fate

Anna (2019)

Filmu jsem se dlouho vyhýbal a nakonec jsem mu dal včera večer šanci, když v TV nic nedávaly. Musím uznat, že film mě bavil, nenudil jsem se a mile mě překvapil. Je to mix Brutální Nikity, Leona atd. za mě dávám 5 hvězd , za zábavnost, za hlavní představitelku. Možná i za to, že takových filmů je málo v komiksové době. Dnes večer jdu do kina na film Blíženec a doufám, že se také budu tak skvěle bavit jako u Annu.

Joker (2019)

Nejlepší film roku 2019, jedna z nejlepších (ne)komiksovek. Phoenix předvádí bravurní herecký koncert, jestli nedostane Oscara za nejlepšího herce, tak už nevím, kdo jiný- Film je tak psychologický deprimující, až se ze mě pomalu také stával Joker při sledování filmu v kině. Soundtrack naprosto dokonalý, který filmu hodně pomáhá + plus Arthurův smích, prostě bomba

Aladin (2019) odpad!

Mám rád hrané filmy od Disneyo. Po 15 minutách jsem začal film přeskakovat po scénách a zjistil, sem, že film je úplně mimo. Musím říci, že se snad jedná o nejtrapnější roli Will Smitha. To i Dumbo byl mistrovským dílem

Rambo: Poslední krev (2019)

Zvláštní, netypické jiné pokračování. Sice se jedná o nejslabší díl z celé série, ale i tak jsem si film užil. Byla to jednohubka, naštvaný Stallone - dobrý Stallone :-D jsem spokojený, ale mohl to být lepší film. Doufám, že bude i šestka. Jak nedávno Stallone tvrdil, že by se dalším dílům nebránil

24 hodin života (2017)

Milé překvapení. nic jsem nečekal a dostal jsem skvělou akční řežbu,. Film mi naprosto sedl, vřele doporučuji :-)

Captain Marvel (2019)

Bohužel nejslabší a ničím zajímavá Marvelovka, Black Panther, kterého zrovna moc nemusím, je oproti Catain Marvel veledílo. Captain Marvel vypadá místy ultralevně, až cečkově a pak následně sledujete blockbuster jak se patří. Vtipné momenty super, akční sekvence unylé, až konec ujde. Připadne mi, jako by Brie neuměla po celý film do 5 počítat, a že ani nevěděla, jak má roli hrát. Aspoň se dozvíme, jak Nick Fury přišel o oko :-D

Darc (2018)

Milé překvapení a sakra dobré béčko. Taková čistka Yakuzy se jen tak nevidí :-D víc takových filmů :-D Tony Schiena v roli Darca naprosto výbornej, charismatický herec. Snad se objeví v podobných filmech častěji.

Lukas (2018)

Milé překvapení a po delší době solidní film s Belgickou mlátičkou. Rád bych viděl Van Dammeho ve vážnějších rolích a ve starším věku dokazuje, že umí i hrát.

Creed II (2018)

Čekal jsem víc a dostal jsem víc. Naprosto výborné pokračování, které předčilo první díl a skvěle zapadá celé do Rockyho série. Sly konečně po delší době v pořádném filmu a to nemluvě o Lundgrenovi, který bych po delší době opět v kinech a doufám, že mu teď příjdou lepší nabídky.. Film vás strhne hned od začátku. Kamera a souboje jsou dokonalé, soundtrack bez chyby a scénař sice nepřekvapí, ale co, je tam Rocky a Ivan Drago :-D