Volání divočiny (2020) odpad!

Ubohé zpracování, proč tam cpali CGI psa, který měl Supermanovské schopnosti. A jako pes se absolutně nechoval. To nemluvě o digitální medvědovi, který byl otřesný. Ani se nedivím, že to byl mega propadák a to zaslouženě. A nechápu tak vysoký rozpočet. Vždyť z toho šel udělat tak nádherný film i se čtvrtinovým rozpočtem. Ale proč natočili takovou zhovadilost nechápu, jednou to stačilo a víckrát ne

Gentlemani (2019)

Výborný film, skvělé herecké výkony, výborný scénář a dobré zvraty na konci, doporučuji, Guy Ritchie se vrátil v plné síle a snad mu to dlouho zůstane

Neviditelný (2020)

Skvělý film, na který jsem se moc těšil, první polovina filmu výborná, budování napětí, beznaděje bylo suprové, ale druhá polovina filmu sklouzává do béčkové kategorie plných zaběhnutých klišé. Vybudované napětí vymizí a film přestává bavit. Konec se dal tak nějak očekávat. Ale i tak film doporučuji

Bloodshot (2020)

Nic jiného jsem nečekal, to co za posledních pár let točí Vin Diesel je strašný odpad. Přitom je skvělý herec i režisér a nechápu, jak může svůj talent utápět v těchto béčko - céčkových filmech. Tady prostě nic nefunguje, Mělo to potencionál a chtěl jsem tomu věřit, že Nafťák se konečně po dlouhé době předvede

Pod vodou (2020)

sice béčko, ale bavilo mě, sice jsou ,mnohem lepší filmy, ale i tak jsem se bavil, jen mě mrzí, že nezůstali s náznaky mořských potvor. Mohli film udělat více napínavější, ale dorazila je podmořská Godzilla, to film neskutečně srazilo dolů, škoda, že nezůstali tvůrci více při zemi. Mohl z toho být lepší film

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

Za mě velká nuda a nevyužitý potenciál. Jediné velké plus v Zaklínači je Henry Caviil, který je sympaťák, ale vesměs je vedlejší postavou a čekal jsem, více magie, akce. Je to ospalé, místy naprosto skvělé. Místy Zaklínač působí v některých scénách lacině, jako kdyby scény byly vystřiženy z podprůměrného seriálů.. Doufám, že druhá řada bude silná, v pevnějších rukou.

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Bože, to byla kravina, co se to děje s Bayem. Před Transformers vše v pořádku a pak to šlo z kopce. První Transformeři super, Dvojka celkem ušla a pak jen jedna tragédie za druhou. Reynolds je nezajímavý, ale jako reklama na Alfu Romeo super. Už nikdy více. To Pád anděla s Butlerem je lepší a to je co říct :-D

Ledové království II (2019)

Dnes jsme byli v kině celá rodina nádherně jsme se bavili. Druhý díl je sice odlišný. Jednička je pohádková, dvojka fantasy a zároveň pro starší děcka. Pořád se jedná o kvalitní animák. Vřele doporučuji

Bitva u Midway (2019) odpad!

Říkal jsem to, říkal jsem to, že to bude bezduchá kýčovitá blbina od Emmericha, který už několik let nenatočil nic pořádného. Film je odfláknutý, špatné CGI. Moc mě štve, že ve filmu je výborné obsazení, a že nemají co hrát, nikdo jim nefandí. Scénář tupý, bezduchý, děravý. Děj žádný. Zlaty starý snímek Bitva o Midway