Monstra vs. Vetřelci (2009)

Ojoj, co to nízké hodnocení. Opět jeden povedený animák pro všechny věkové kategorie se vším všudy. Pro mě jasný plný počet!

Mrňousci (2006) (seriál)

Příjemné komické kousky. Ideální pro sledování ve více lidech, sranda se ještě umocní. Sice jsem si po prvním dílu říkal, co je to za kravinu - netušil jsem o čem to je. Pak jsem pochopil a začal si to užívat.

Projekt LAZAR (2008)

Atmoška dobrá, hlavní hrdina jakbysmet. Ale hudba po čase stále stejná, děj plno nelogičností a nakonec mám z filmu dojem, že se mohl docela povést, jenže se tak nestalo. Jinými slovy zmatek, zda to byl dobrý, nebo slabý film. Tak 50%, možná 51, dávám tedy tím pádem slabé tři.

Scooby-Doo: Začátek (2009) (TV film)

Scooby Doo nikdy nebyl můj šálek kávy. Ale už jsem i tak něco dílů viděl a v intencích tohoto seriálu je tenhle film úplně v pohodě. Zápletka naprosto standardní Scooby Dooovská, nechápu dost dobře ty kritiky tady. Vždycky to byl seriál pro děti a jako k takovému taky přistupuju. Dětem se to líbí, jako rodič neshledávám žádnou závadu, takže slabší čtyři. Zatím mě všechny tři hrané filmy bavily víc než animované.

Comeback (2008) (seriál)

Po dvanácti dílech jsem nadšený. Nechávám si rezervu, kdyby se serál pokazil, ale pokud budou další díly aspoň takové, jako tyto, zvýším na pět. Rozhodně z české seriálové tvorby je to špička. Ano, po třiceti dílech zvyšuju na pět. To snad mluví za vše.

Lola běží o život (1998)

Tak jsem si po letech dal Lolu a musím s překvapením konstatovat, že napodruhé mě to nijak moc neoslovilo. Poprvé - před 11 lety to byla docela pecka. Ale hodnotím teď - takže tři i přes účast mého oblíbence Moritze.

Transport (2008)

Takovej film pro ženský pro odpoledne na Nově. Což ale nemusí nutně znamenat, že je apriori špatnej. Mě přišel takovej plytkej. Nicméně události o kterých pojednává, ať už mají reálný základ, nebo ne (to je celkem šumák) jsou no, na zamyšlení. Kdo byl vítěz? Všichni něco ztratili, téměř nikdo nezískal, válka je svinstvo se vším kolem. A právě o tom kolem je tenhle film. Pro mě dojem za tři, slabší - koukám že nynějších 54% docela sedí.

Dům veselých duchů (1988)

Příjemná romantická komedie. O´Toole si užívá roli irského majitele zámku, který se za každou cenu snaží, aby zachoval pro všechny zámek tam, kde je. Lepší trojka.

Návrh (2009)

Ohrané schema, ovšem s dobrými momenty a výborně fungující ústřední dvojicí. Kdo máte chuť se i zasmát a užít trochu té romantiky, tohle je dobrá volba.