Otec rodiny (2000)

Průměrná RomKom. Ze začátku celkem dobrá - když se divil, kde se ocitl a musel nasadit tepláky, byl Cage výbornej. Zato když najednou otočil, sledoval video ze svatby - přestal jsem mu věřit a už se mi nelíbil. A zpěv na svatbě byl, no něco příšernýho. Ta rádoby zamilovaná atmosféra byla strašně přehraná a závěr samozřejmě taky. Tři jsou opravdu hodně, 50% by sedělo víc.

Peacemaker (1997)

Vzhledem k tomu, že už jsem tenhle film viděl minimálně třikrát, naposledy 12 let od vzniku a pořád se mi zdá dobrej, nevidím důvod odepřít mu 5 hvězdiček. Standardní Hollywoodské řemeslo, ale povedené.

Exploze (2009)

No tak tohle byla slabota. Vypadalo to jako dražší studentský film.

Hulk Vs. (2009)

Kupodivu se mi víc líbil díl s Thorem, měl ucelený děj a pěknou myšlenku. Díl s Wolverinem byl zábavný, ale celkem o ničem. Bylo to dost drsné, pro malé děti to moc není. No k 80%, tedy ke čtyřce to má nejblíž, i když trochu slabší.

Kdopak by se vlka bál (2008)

Ačkoliv je Čvančarová krásná holka, a Řezníček celkem sympaťák, film mě nijak neoslnil a nesdílím názor, že je srovnatelný s "velrybama". Kategorie rodinný se mi taky moc nezdá, dost neradostné téma pro děti.

Sunshine (2007)

No za jedno shlédnutí to snad stálo, ale i přes účast známých herců to zase takovej trhák nebyl. Žena ten film vůbec nepochopila, já ho chápu jako poctu členům posádky, kteří přes všechny trable udělali vše pro to, aby zachránili lidstvo. Ano, ten pěkný pocit, jak se jeden po druhém obětovávali (i když někteří ne zase tak ochotně) pro záchranu planety a života na ní, ten ve mně zůstal. Bohužel to je tak vše a na vyšší hodnocení nedosáhne.

Souboj Titánů (1981)

No jo. Tehdy to byla pecka. Ale dnes zůstavají pouze nesmrtelné hlášky, směšně působící triky a nostalgické vzpomínky.

Divočáci (2007)

No, pěkný motorky, celkem pohoda, zábava. Těch 67% tady celkem odpovídá mému dojmu. Víc ale asi už ne.

Loudilové (2009)

Věděl jsem o co půjde a proto jsem si pustil, když na to byla ideální nálada (utahanej z práce jak vůl). A splnilo svůj účel - nenáročně pobavilo. Je to na pomezí tží a čtyř, ale spíš ke čtyřem. Tak je dávám.

Pěst legendy (1994)

Viděl jsem několikrát, nadchnul se velice a nyní sháním marně na DVD. Osobně považuji za nejlepší film Jeta a jeden z nejlepších kung-fu filmů vůbec. | Po 8 letech jsem sehnal ve full HD a pořád je to stejná paráda. 100%