Hancock (2008)

Opravdu velmi povedené a výborné odreagování od vážných Supermanů. Pobavil jsem se

Tropická bouře (2008)

Buď to budeš nenávidět, nebo milovat. Výborný odreagování od vážných filmů. Čiště jen pro pobavení

Božský Bruce (2003)

Pro tuto roli neexistuje lepší stvárnitel než jakým je Jim Carrey. Je to šílené. Je to vtipné. Má to šmrnc. A jako bonus krásnou Jennifer Aniston. Když se vypne mozek, není problém chytit nekontrolovatelný záchvat smíchu.

Jump street 21 (2012)

Chvíli mi trvalo, než jsem si k Jump Street našel cestu, ale to co jsem dostal mě uchvátilo. Skvělé hlavní duo a spousta výborných vedlejšáků, kteří mě rozesmívali přes hodinu a půl skvostnými hláškami a scénami. Síla tohodle filmu spočívá v jeho naprosté blbosti. Ano. Nejsilnější stránka tohodle filmu je u většiny jiných filmů stránkou slabou. Kdo nemá rád komedie, radši si potrpí na pořádný rozbor filmu, tak se na to raději ani nekoukejte :) Výborný filmeček na odreagování. PS: je fajn, že si tu střihnul menší roličku i Johnny Depp :)

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Nikdy jsem se u cestopisu takhle nepobavil. To s jakou radostí a humorem ti lidi berou je úžasný. A potkat až tam na jihu černocha, co umí česky a nebojí se říct cokoli co si myslí.. k nezaplacení :D

The Third Nail (2007)

Podařilo se sehnat pouze nekolikaminutový kousek, ale pohled na roztomilou Chloe je k nezaplacení :)

Best Coast: Our Deal (2011) (hudební videoklip)

Shlédnuto pouze kvůli Chloe. A taky kvůli ní toto hodnocení. Romeo a Julie :)

Ať vejde ten pravý (2010)

Film, který bezesporu táhne Chloe Moretz. Žádná lekačka, spíše takové lehké drama s příchutí krve. Jen kdyby mi ten Owen tak nelezl na nervy, neuvěřitelně nesympatický chlapec.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Já je miloval! Chichichichip a Dale!

Teď a tady (2012)

Rovnou říkám, že je to lepší než HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY". Neuvěřitelně procítěný film, u něhož každý musí vědět, jak to skončí. Ale i přes to je povinnost být s hrdinkou a doufat, že to bude lepší. Nemám rád dramata, ale tohle je výborný film. Skvělá Dakota Fanning