Poslední pevnost (2001)

Silný film, který nutí se zamyslet.. Dobré herecké obsazení, skvělý příběh a jen pár nesrovnalostí

Můj auťák Brouk (2005)

Miluju to auto! Pohodová rodiná komedie pro každého ;)

Projekt LAZAR (2008)

Šíleně zamotaný film, já nemám rád moc Mystery, ale tohle bylo příjemné zpestření

Do hlubiny (2005)

Nemám problém dát 4 hvězdičky, film je dobrý, nenudil jsem se u něho, dost fajn scének a abych nezapomněl krásná Jessica Alba :)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

PJ nezklamal, vytvořil už páté zfilmování od JRR Tolkiena a opět se jednalo o neskutečný nářez, i když mi trochu chybí ty megální bitky z Pána Prstenů, nemám co vytknout, snad jen někdy trošku zdlouhavějíš děj

Podfukáři (2013)

Sakra! Do poslední minuty se jednalo o naprosto nečekaný sled událostí, nečekané zvraty a bomba, BOMBA FILM! Dokonale jsem se v něm ztratil, ale přitom věděl kde jsem

Profesionálové (1977) (seriál)

I když patřím skoro k dětem nového tisíciletí, tak se na profesionály dá koukat, opravdu povedená detektivka z osmdesátých let ;)

Ledově ostří (2007)

Sakra! Jedna z nejlepších parodií :D, mělo to grády, mělo to šťávu, při prvním shlédnutí jsem se mohl udávit smíchy.. Sice pár fakt blbostí ale se dalo krásně přehlednout

Ledové ostří (1992)

Pouze zkopíruji Mallyyyho: První a nejlepší díl. Skvělý herci. Jedna rozmazlená fiflena a pohodový hokejista jako dvojice krasobruslení, kteří se budou nenávidět až se zamilují. Mělo to vtip, napětí, romantiku. Stačilo :).