Eurotrip (2004)

Uletená komédia, ktorá ma bavila :).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Po druhom zhliadnutí som si povedala, že musím napísať komentár. Posledná časť Harryho Pottera bol asi najlepší záver filmovej série, aký som si mohla želať. Veľmi silnou časťou bola pre mňa Snapeova spomienka, ktorá bola tak emotívna, až ma to dojalo. Film sa od začiatku niesol v znamení temnoty, strachu, emotívnosti a napätia, ktoré sa vo mne viac a viac stupňovalo. Konečne som sa dočkala aj toho, že Ron a Hermiona sa dali dokopy :) Nakoniec len toľko, že Harry Potter mi bude chýbať.

Londýnský gangster (2010)

Už dlhšie som si chcela pozrieť tento film, no po jeho zhliadnutí som zostala sklamaná. Jediné, čo u mňa bodovalo, bola Keira a pesničky od skupiny Kasabian. Inak veľmi slabý priemer.

Slečna zamilovaná (2009)

Na začiatku to vyzeralo, že celý film bude priemer. Niekedy pobavil, inokedy bol zbytočne zdĺhavý. V konečnom dôsledku slabšie tri hviezdičky.

Navždy mladý (1992)

Je super žiť v tridsiatom deviatom, nechať sa zmraziť, a zobudiť sa v roku ´92 :) lepšie tri hviezdy.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, ktorý pozerám od malička :)

Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

Veľmi milé :) bola v tom akčnosť, dobrodružstvo, napínavá hudba, koniec, ktorý som nečakala ... a keďže milujem The Simpsons, musím dať plné hodnotenie.

Čarodějův učeň (2010)

Ďalšia skvelá Disneyovka; Nicholas Cage ma znovu prekvapil svojim výkonom. Čo viac dodať? V niektorých dejových častiach pripomínal Harryho Pottera, ale to mi vôbec neprekážalo, práve naopak :) páčila sa mi aj transformácia starého auta na nový športiak; mimochodom, naozaj krásny :) a vôbec, filmom som bola uchvátená od prvého momentu až po koniec s výnimkou jednej scény, keď Dave povedal svojej priateľke, že je sexy; to bola tak trochu trápnosť, ale ja som im to prepáčila. P. S.: pred pozeraním filmu som si ešte zbehla pozrieť, koľko percent má Čarodejov učeň na csfd a veľmi ma prekvapilo, že má len vtedy mnou pozretých 61% ... sklamalo ma to :-/