God's Not Dead (2014)

Mam filmy s nabozenskou tematikou rad, ale tady se proste moc tlaci na pilu. A taky tu na me bylo trochu moc afektovanosti v nekterejch hereckejch vykonech.

Velké prázdniny (2015) (seriál)

Jsem moc rad, ze CT:D tenhle serial vysilala. Jako animak, ktery vychazi z realnych zazitku deti z 2. svetovy valky (na konci kazdyho dilu je k tomu kratky info), skvelou formou seznamuje nejen mladsi publikum s timhle obdobim (rekvirovani dobytka - hlad, Davidova hvezda u spoluzacky, odboj, nalety apod.). Napasovani na Francii, konkretne Vichistickou Francii muze deti trochu mast, ale ja to bral jako plus.

Legenda o perlách naga (2017)

Celkem pekna, vtipna, akcni cinska fantasy zalezitost s jejich klasickejma soubojema. Jak svaty lupicu ke stesti prisel a svet zachranil :-)

Jak stvořit dívku (2019)

Ale temer 4* ... za tu posledni ctvrtinu a za to poslani :-)

Drahokam (2019)

Rvani/blaboleni at uz samotnyho A. Sandlera ci ostatnich postav, idealne v kombinaci ... hrozna hudba ... Jeste, ze clovek porad muze pretacet kupredu a preskakovat.

Úplně vzhůru (1998)

Zacatek nic moc ... takovej prumer. Pak se to ale zvrtne do hledani Boha malym klukem kvuli ztrate milovanyho dedecka, s vtipkama, ale i zivotnima moudrama ziskanejma hledanim. K tomu ta devadesatkova filmova hudba jako kdyby z vanocnich filmu, ta nuti cloveka zamackavat nejednu slzu 😁

Ong-bak (2003)

Ze me fanousek bojovejch bio-filmu (tzn. bez triku) asi nebude ...