• Pohádka

Zemřít šťastný (2018)

Velmi dobrý film, který ukazuje, jak jsou lidé ve velkých městech odtrženi od přirozenosti a často i opravdové reality. A také, že občas může více opravdové lásky projevit děda než bohužel vlastní matka a především o tom, co je v životě opravdu důležité.

Barva peněz (1986)

Excelentní a charismatický Paul Newman, takoví herci se snad už nerodí.

Veronica Marsová (2014)

Velmi dobrý film, chci ho vidět ještě jednou. Mám ráda filmy v ich formě, které vypráví hlavní hrdina/hrdinka. 4,5*

Melancholie (2011)

Za mě film pro fajnšmekry, má velkou uměleckou hodnotu. Nádherná první scéna ještě před titulky a další efektní záběry charakteristické spíše pro fotografa, malíře ..... dějově je to již horší..... Není to přímo můj šálek kávy, ale každopádně velmi zajímavý film.

Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)

Děkujeme, krásný počin. 🎷🎸🎺🎻🥁♥️🙏🎤🎁 Bez hudby se nedá žít a bez kultury již vůbec. ♥️👍

Jak sbalit milionáře (2019)

Já jsem se tedy skvěle bavila. 😀🤣😁 Milý a přirozený film, což je zajímavé na to, že se odehrává vesměs v povrchním VIP světě. Spíše než název mě zaujalo, že to je polský film. Těch se u nás moc nedává.... Nádherný film, ráda se podívám znovu i ta hudba.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Úžasný pořad a do dnešní doby jej nikdo nepřekonal a na tom trvám. Zajímavé, že i když ho vidím znovu asi po 25 letech vůbec mi nepřijde nijak vyčichlý, staromódní tedy určitě ne, co se týče soutěží, ale jasné účesy, chování a oblečení se změnilo.

Tommy Boy (1995) odpad!

To je ale ubohý film, škoda mluvit...... ☹️

Džusový román (1984)

"Vy jste tu trávu dnes museli zválet." 😁😃😅

Koho ofoukne větříček (1990) (TV film)

Příšerné kostýmy ale herecky moc povedená a celkem vtipná pohádka.