• Pohádka

Bronzová koruna (1997) (TV film)

Výborná Bára Munzarová hraje přirozeně, lehce a ten přednes. Škoda, že dnes velmi málo obsazovaná herečka přes její velký talent! ☹️ Moc hezká pohádka s pěknými hereckými výkony, skvělým hereckým obsazením a scénářem. PS: Vtipný moment, když Kanyza řekne Skopalovi "ty hlavo skopová". 😁😃

Výplata (2003)

Afflecka nemám ráda ani herecky ani jako chlapa. Ve většině scén i filmů tupě čumí a popravdě se vůbec nedivím jeho "ocenění" nejhorší herec Razzies. Mimochodem "cenu vyhrál" už 6x. Dle mého názoru by se měl věnovat scénářům a režii a hraní nechat hercům nebo minimálně určitě neeeeeee hlavní role! I přes zajímavý scénář mě film nudil a nebavil.

Talisman (2012)

Nádherný film, lidský, přirozený, pěkně zahráno jak klaďas tak záporák, kvalitní scénář, velmi dobře ztvárněná celá škála lidských emocí a také posttraumatický stresový syndrom z války. A málem bych zapomněla třešničku na 🍰: krásné sexuální scény. "Když najdeš něco takového ve válce, je to jako najít v pekle anděla." "Obětovat všechno pro děti to není nesobeckost, to je směšné." "Každý má svůj vlastní osud, ale ne každý se rozhodne za ním jít. Já jsem měl to štěstí, že jsem za ním šel."

Hlavně nezávazně (2011)

Dialog opilé Emy s taxikářem: " Odvezte mě do Adamova domu. Kde to je? Tam, kde bydlí Adam." 😃😍🤣😁

Jeden ze soubojů (1971) (TV film)

"Spásu může člověk najít jenom sám v sobě.".

Boží zápasník (2006)

Znovu už bych se na to nepodívala, taková docela kravina jednoduchá; "Una cravina primitíva." 😆

Na sv. Valentýna (2010)

Občas je to hodně fajn, občas přes čáru moc červené, růžové, přeslazené a kýčovité, takže celkově slušná 3*

Na tuhle nemám (2010)

Je to trapný, je to trapný, je to trapný a marný taky a ubohý, dobrá komedie zůstává na míle daleko.....nechápu tu nadhodnocenost

Vzorce (2017)

Velmi zajímavý film, ze kterého mě mrazilo. Moc pěkná a příjemná ústřední dvojice.