• Pohádka

Zběsilost ve vlně (2017) odpad!

To je ale úchylárna. Trošku postrádám smysl. Radši se podívejte na péčko. Jak mnoho vypovídá film o svém tvůrci....

Nebojsa (2016) (studentský film)

"Náš pan farár nám vyrába masky, ktoré nás ochráňa pred prílivom imigrantov a tým nás aj privadza ku spaseniu." Mazec, nevím, zda se mám smát nebo brečet.

Lesapán (2015) (studentský film)

"Co kdo zasel, stokrát sklidí."

Fricasse (2003)

Mně se to moc nelíbilo. Arogantní a egoističtí byli oba...... hra na to, kdo má navrch za cenu násilí a dokonce lidského života, jak dětinské a nevyzrálé....

Po čem muži touží (2018) odpad!

Nepříjemný, hysterický, bulvár prvního kalibru už i ve filmu, šovinistický, přehraný a přehnaný, uhádaný - za celou dobu tam normálně nepromluvěj, negativní, samý nadávky, povrchní, tupý, blbý, ubohý, tohle fakt není komedie, přátelé! Nezasmála jsem se ani jednou, je to spíše k pláči! Jen potvrzuje, kam český film spěje, bohužel.....scénáristická krize se prohlubuje..... A to jsem si myslela, že nejhlubšího dna jsme se již dotkli s Věčně tvá nevěrná, tak pravděpodobně ještě ne... Svou hrubostí, hulvátskostí a nelidskostí mi připomíná odpadovou Slíbenou princeznu.... Ale vlastně dobře, toto je pouze vrchol ledovce, který ukazuje stav společnosti a filmu především.

Cesta na Měsíc (1902)

Kouzelná, roztomilá, pohádková, trochu naivní a přesto pokorná představa o největším snu lidstva. Velice se mi líbí komické prvky. Velmi si vážím, že jsem snímek mohla vidět a obdivuji ty, kteří se podíleli na jeho restauraci.

Extase (1932)

Mám ohromnou radost, že jsem tento filmový skvost mohla vidět. Unikátní záběry na Barrandovské terasy, zajímavé interiéry a originální scény. Hedy byla nádherná a úchvatná. Kvůli "budovatelskému" závěru však nemohu dát plný počet.

Pinocchio (1940)

Roztomilé, rozkošené, plné lásky.....

Měsíc Jupitera (2017)

"Oba jsme tu za nějakým účelem." "Někdy stačí detail, aby člověk viděl věci odlišně. Věřil jsem, že pomáhám. Ale udělal jsem největší chybu svého života." "Zapomněli jsme se dívat nahoru. Žijeme horizontálně, v sítích. Bývaly však časy, kdy lidé přinášeli oběti za to, v co věřili. Ti, co přišli po nich na to však zapomněli."