Farma Rak (2011) (seriál) odpad!

Jedním slovem- stupidní. Jednoznačně nejhorší show v historii Disney Channel, možná i v historii televizního vysílání. Herecký výkon stojí prostě za nic, každá epizoda je tak..trapná, zpěvačka zní jako když useknete koňovi ocas a vtipy nejsou vtipné. Pokud jste křesťan/ka tak potom varování: dvakrát zmíní Satana. Celá myšlenka tohodle seriálu o 11ti letých holkách na střední škole je STUPIDNÍ, proč na to Disney jen pomyslelo? Slova nemohou vyjádřit mou nenávist k tomuto seriálu-- je to prostě blbost. Pilotní epizoda byla místama vtipná, ale potom to šlo z kopce. Já budu jenom doufat, že tuhle katastrofu Disney zruší předtím, než si nějací diváci začnou stěžovat protože tahle blbost už nemůže nadále existovat.

V jako Victoria (2010) (seriál)

Talentovaná teenagerka je přijata na Hollywoodskou střední uměleckou školu potom, co její sestře oteče jazyk a nemůže zpívat, tak to vezme za ní. A publikum je abslutně "Woooooooow". Potká tam nové sympatické kamarády včetně magora s loutkou. Scénář: Dan Schneider.. toho osobně nemusim hlavně proto, že vytvořil i takový sra*ky jako Zoey 101 a All That. Ale tohle (a iCarly, samozřejmě) se mu vážně povedlo. Tohle je prostě jeho úspěšný sitkom a taky jeden z nejlepších seriálů z dílny Nickleodeon.

That's So Raven (2003) (seriál)

"Raven, I got the weed". Některý hlášky fakt dobrý :D

Žena v černém (2012)

I když zápletka nic moc tak užasná atmosfera a "Harry Potter" to zahrál na jedničku.:] A chvílema mi to i připomínalo Sirotčinec a u konce Stáhni mě do pekla...

V cizí kůži (2011)

Já totálně miluju filmy tohodle typu! Smála sem se snad u každý scény a herecký výkony taky nebyly nejhorší.:) amazing^^

Bail Enforcers (2011)

Předpokládám, že ste se tady na to všichni koukali kvůli sexy wrestlerce Trish Stratus která ukazovala svůj luxusní dům na MTV Cribs. :D Já to dokoukala až do konce takže myslim že to stojí za vidění. Podle mě: Akce 3/5 a děj další 3/5.:D

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Lemonade Mouth není jako ostatní Disney filmy, není o čarodějkách ani o stupidních životech teenagerů co si myslej že už dál nemůžou žít. Tento film je bezpochyby nejlepší jaký Disney Channel natočil. Nevím, jestli máte stejný názor jako já, ale mě se ten film líbil vč. písniček =D

Hranaři (2011)

Je to jedním slovem sra*ka. Jakože, co to bylo? Samá Ordinace v růžový zahradě a Pojišťovna pěstí a celkově - taková mafiánská česká telenovela. S happy endem. Chci zpátky mých 96 minut života!!!

Malý Herkules (2009)

Hulk Hogan. :DDDD jinak nesmírná kravina