Karanténa (2008) odpad!

Urážka, nebo snad parodie (?) na originál.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Seriál mého dětství. :')

Diktátor (2012)

Tak ze začátku: chcípala jsem u toho smíchy. :D Prostě Sacha je můj nejoblíbenější herec a komik všech dob a tady opět nezklamal. Prostě nejlepší hlášky (moje zvláště oblíbená je "Tlustý dvojník Justina Biebera") a nejlepší scény (vč. ta v tom vrtulníku). A hlavně "AKCE TOKIO HOTEL" (:D). Super komedie.

Sněhurka (2012)

Očekávala jsem, že to bude další "pohádkový" film. Proto jsem pak byla příjemně překvapená když se vyklubal nečekaný děj. Bylo naprosto úžasné jak autoři dali do filmu humor pro dospělé, aby získali pozornost. Kromě toho, grafika byla překvapivě kreativní, zvláště, když přišlo 7 trpaslíků. Měla jsem pocit, že sleduju starou bajku na velké obrazovce. Tento film bych doporučila každému se smyslem pro humor a s oceněním skvělé grafiky. Pokud si myslíte, že u filmu usnete, tak se mýlíte. Sněhurka je skvělý film pro všechny.

WrestleMania XXVIII (2012) (pořad)

Nejlepší match: Triple H vs The Undertaker (Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) nejhorší match: Kelly Kelly a Maria Menounos vs Beth Phoenix a Eve. Neměli tam tu Mariu vůbec strkat

Hunger Games (2012)

Neoriginální koncept, který už tu předtím byl (ano, všichni myslíme Battle Royale). Ačkoli herecké výkony byly nadprůměrné. Nicméně scéna kde je Katniss (Jennifer Lawrence) smutná z Rue byla až moc dramatická. Na začátku filmu byly záběry kamery mírně nepříjemné ale myslím že na tohle 'třesení' bylo publikum připraveno. Některé scény byly naprosto neuvěřitelné, např. zlý gang nedokáže zabít Katniss protože vylezla na strom. Naivita Katniss byla taky neuvěřitelná. Vím že je to sci-fi film založený na na románu, ale i tak, neměli jste ani na chvíli strach, že ji Rue zradí? Tomuto filmu dávám dvě hvězdičky protože nevěřím, že si zaslouží tak dobré hodnocení jako momentálně má.

Kluk na kole (2011)

Jestli bych jedním slovem měla popsat tento krásný film tak je to "láska". Myslím, že se tomu dá říkat milostný příběh. Ne takový ten romantický ale ten pocit mít někoho, kdo vás miluje. Prostě rodičovská láska:) Není to originální? Pokud jí nemáte, co byste udělali? No Cyril věděl jednu věc. On jí musel mít. I když nemůže najít svého otce tak tu bezpodmínečnou lásku pořád hledá. A najednou nemůže jít nikam protože nemá kam. Ale pak je tu Samantha. To je první setkání mezi chlapcem a ženou která ho miluje. Musím pochválit úžasný výkon tohoto mladého herce.:)