Skins (2007) (seriál)

Po poslednim díle můžu jenom zatleskat.Kolikrát jsou ty teenagerský seriály kokotiny ale tohle je prostě něco jinýho. :)

REC 3: Počátek (2012)

Fuj takhle zničili celou úžasnou sérii REC. Prostě naprosto zbytečnej film!!!!!!!

Bojíte se tmy? (1990) (seriál)

Z týhle show jsem si odnesla akorát tak noční můry... ta úvodní znělka mě pořád straší.:O

Oči bez tváře (1960)

Rozhodně jeden z nejkrásněji vytvořených hororů.

Svět po zániku (2011)

Zajímavý film. Hlavně mě překvapilo to, že řešili podstatné věci jako náboje a zásoby jídla, ne jako v jiných krvavých zombíkárnách. Ashley Bell byla prostě neuvěřitelně úžasná!!! za tu roli by si zasloužila nejméně Zlatou palmu!! A hvězdička navíc je za skvělou hudbu od ROCK MAFIA.

iCarly (2007) (seriál)

Na požádání jsem pro tento seriál dělala titulky a musím říct, že to není vůbec tak špatné jak to vypadá! Všechno kazí akorát dabing, který se dá omluvit jen u Spencera. Je to celkem vtipný a veselý seriál, který vám dokáže zlepšit den.

Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál)

Celkem vtipný seriál,nejlepší je "Esteban" ! A o mnoho lepší než 'Sladký život na moři' -___-

LOL (2012)

Cyrusová překvapila. A to hodně. Neviděla jsem originál, takže nemůžu porovnat. Prostě drama o lásce, rodině a přátelích a o tom, jak američtí teenageři vlastně žijou...

Méďa (2012)

Naprostá, nereálná kravina. Ale já tyhle blbý filmy fakt miluju :D Prostě se u toho člověk dokáže zasmát.