Logan: Wolverine (2017)

Dlouho jsem na csfd nebyl, tenhle film změnil můj omezený přístup zde. K filmu, perfektní, jednoduše film popíši jako survive-western-road-lifetime-bloody-fucking-and-finallysad-story. Deadpool byl o hovně, tenhle film má duši. Jsem hrdý, že poslední díl je špica mezi xmeny a za mě i mezi komiksovými filmy vůbec. Jděte do kina.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Hnůj nebo lůj na Vaše hajterské komenty, toď myšlenka každého jedince.. Proč tu někdo na filmu hledá každičkou pi****nu, je to Zacková předloha, chyby má a mají je všecky filmy co kdy byly a budou natočeny. Na tenhle film, jsem a jiní jistě také, čekal velmi dlouho, zážitky ve 3D paráda, efekty +, trošku zamrzela příšera z hory osudu na konci, chudák zdechlina Zod, bylo to trošku touhle creaturou přepískle, nicméně, jak jinak ony dva hrdiny sjednotit než záchranou planety Země. Moc se mi páčila ona celková temná "batmanovská" atmosféra, Alfred aka J.Irons byl mnohem věrohodnější než Nolanův v podání M.Caine, začátek byl perfecto, Affleckovi temné kvádro sedlo, Cavill si zachoval super status a Eisenberg zhodil konečně vlasy + mě velmi potěšila camea třech dalších HEROES, které uvidíme v JL. Konečná na závěr, lepší jak Marvel - Avangers? Ano, dle mého názoru. Uvažujete utratit prachy a jít na film? Ano, jděte! vemte děcka, manželku vyhoďte u Baťi, dědka u hospody, babku nechte na zahradě a tchýni v Kaufu. Stále je Vám to málo a zvažujete dle hodnocení čsfd zda fakt jít? dáte na lidi, tak dejte i na mě a jděte ku**a. PS: Batman šmejdy cejchovat umí

Husí kůže (2015)

Vemte prcky, manželku, maminu, přihoďte i dědu a máte rodinný film, zaručeně se pobaví všichni jmenovaní. Možná bych přivítal větší stopáž, abych se mohl nabažit více oněch příšer.. například hnusák klaun byl perfektní, škoda že neměl více prostoru. Příjmení herci, atmoseféra a tudíž i film.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Meč a "kvádro" nejde dohromady, meč a Vin Diesel také moc ne, ale Diesel ve středověkém podání už ano. Spojení s nesmrtelností není naškodu, ovšem chtělo a myslím, že kdyby film měl i zajímavější konec, byl by oceňovanější. Ovšem jako oddychovka stylu Jeníček a Mařenka Lovci čarodějnic rozšířené vydání, jako takový není špatný..

Pixely (2015)

Počuvajte ma, tenhle film je prostě prostý a je sprostě cool. Pac-man prostě válí a všecko to vyzerá ako by sa venku chumelilo. Pokud máte rádi oddechovky a máte malého prcka, který fičí na gamesách, tak ho vemte, alespoň okusí počátek arkádovek.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Gentlemen HERE! Get Ready For It.... Colin Firth je zde fantastický. Jediná věc, která mi vadila byl rovný kšilt Samíka a černovláska se špičatým párovým ostřím. Momentálně TOP akční/komedie za rok 2015.

Mimoni (2015)

Hele, Ty jo Ty, tenhle animák je pecka! pro ostatní PrudilPeople, dejte si banana a mlčte. Pusťe si nového Bonda nebo sjeďte třikrát trailer na supermana, ale zde nepruďte jsou tady i děti. Navíc lidé co mají děti ocení, kdž se Vaše ratolest vedle hihňá a Vy s ním, prostě radost k nezaplacení.

American Heist - Americká loupež (2014)

Musím sdělit, že se jedná o dosti podceňovaný filmový snímek. Hodnotím třemi hvězdami za Adriena, ten byl perfektní ve své roli a dodával filmu jiskru, druhou za sestřelený vrtulník a silácké řeči černocha v odpadcích a třetí celkově za děj a průběh. Měl jsem v plánu dat čtyři, ovšem v rámci mozků celé loupežné operace jsem se přinutil dát triple-star. Co mi opravdu vadilo, bylo snad to, že jediný charakter byl Brody a to hrál pěkného usmrkance, ostatní mi absolutně nevoněli. Hrdých 60% si film zcela určitě zaslouží.

Strážci Galaxie (2014)

Překvapen nikoliv, ale příjemně jsem si film užil. Už od traileru jsem věděl, že film bude stát za to a měl jsem pravdu. Napíši to velmi jednoduše, z marvel filmů co doposud byli vydány je tento počin nejlepším!! Jednoznačně válcuje Avengers, Thora, Capitana a o železném slonovi ani nemluvě. Pecka všemi směry, humor, akce a excelentní hudba dodala filmu další nemalé plus, dále efekty, herci, masky, prostě celkově se snímek velmi vydařil. A touhle bombou se dnes loučíme.

Chladnokrevný (2012)

S touhle bombou se loučíme... Opravdu ač tak nevypadá, rozhodně stojí snímek zato. Film mě uchvátil svým prostředím, jednoduše řečeno děj na vás nezapůsobí kdoví jakou zápletkou a nechce po vás zapálit mozkovnu, ale mě dostal. Myslím, že tento film má své a je podobných i dost, ale film si mě skutečně přitáhl k sobě, jednoznačně k tomu dopomohli Eric a Olivia.