The Guest (2014)

zvraty v deji kamkoľvek sa pozrieš. pozeral som sa a bavil sa veľmi dobre. 80%

Ledová archa (2013)

kritici ho riadne vychválili, že je politicky provokatívny, najlepší film roku 2013, vizionársky a s úžasnými akčnými scénami a ešte k tomu to aj bolo sci-fi, tak som očakával nejaký tough shit... a ono sa z toho vykľul skrytý stonerský poklad, fakt! s niekedy strašne sprostými dierami v príbehu a riadne klišé vecami a wtf momentami, ale zároveň to bola sranda pozerať a dalo sa na tom brutálne zabaviť, keď ste v highi (brat nezaspal a pozeral to až úplne dokonca a verte mi, to už musí niečo znamenať). 60% už aj za Octaviu Spencer kričiacu We want chicken!

Speed Racer (2008)

rodinný film my ass! toto je prvotriedny stonerský poklad. väčšinu času dosť prehnaný až absurdný, nehovoriac o úplnom mampičizme zákonov fyziky, no aj tak riadne zábavný, nenudil som sa vôbec. ale keďže to má viac než 2 hodiny, nezabudnite sa refillnúť v polčase :D 75%

Rick a Morty (2013) (seriál)

máte radi podivné sci-fi šialenosti, cestovanie do iných dimenzií, smiech do nepríčetna, kurva, ale že kurva bezbrehé nadávanie a pocit, že ste už úplne v piči z toho celého crazy shitu na obrazovke? tak toto potom budete MILOVAŤ ... a áno, mať rád zeleninku pri tomto tiež nie je na škodu 97%

Králové léta (2013)

ono to mohlo byť naozaj tak dobré, lebo na viacerých vtipoch sme sa s bratom smiali ako retardovaní a úplne najviac bola postava matky, ktorá bola čistý klon našej mamy, jednoducho vtipné by to bolo... ale pri všetkých tých nonsensoch, ktoré sa v tom filme udiali a že ich teda bolo hrozne veľa, spoilerovať nebudem, ale veď uvidíte (uvidíte asi tak každé 3 minúty niečo nové a nové)... tak preto len 58%

Světová válka Z (2013)

Trochu nesúrodné, ale po celý čas pútavé a nečakane nestupídne na zombie film. Ale tak, predsa len, na zombie film nemá človek zase také vysoké nároky, že? 68%

Zachovávat dekorum (1990) (seriál)

toto som pozerával ešte ako malý s babkou na TV Luna a teraz som sa k tomu dostal po 100 rokoch úplne cez Žarnovicu, ale dobre! taký klasický old-school sitcom s perfektným britským humorom. a navyše mám každý diel ako lekciu proper british angličtiny zadarmo. čo viac? 85%

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

nič megaohurujúce, ale dostatočne krátke na to, aby ste necítili, že strácate čas. film pritom má občas momenty, kedy nekritizuje mladých tínedžerov a ich správanie, ale skôr súčasný stav a dôvody, prečo tak konajú. a film má aj Emmu Watson (ktorej herectvo oceníte, keď si pozriete reálny rozhovor na youtube s babou, ktorú hrala), čo je tiež plus. a film má aj kopu handier a kabeliek a topánok a Paris Hilton. a keď oceníte aj tie... tak nech vám je pekne. čo ale film nemá, je dôvod, aby som si ho niekedy pozrel opäť alebo sa ním zaoberal dlhšie ako ešte polhodinu "po", keď som si hľadal, aké tresty dievčatá a chlapci vlastne podostávali a ako im to mohlo takto prejsť. rýchlovka, ktorá vám mozgové bunky nezabije, ale na ich rozhýbanie tiež veľmi nemá. hláška filmu "What did Lindsay say?" 62%

Company (2003)

pre tých, ktorí sa dokážu vo filme zaobísť aj bez nejakej silnej dejovej linky a iba si vychutnajú tú krásu tanca. poznámka: niekedy MUSÍM ísť na balet, jednoducho musím! 80%