Legenda (1985)

Má to jen hodinu a půl a přesto je to tak nějak moc dlouhé. Navíc jednotlivé scény na sebe moc nenavazují, celé to působí jako by to Scottovi blbé sestříhali. Možná řežisérská verze všechny chyby napravila. A Cruise bez kalhot vypadá směšně.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Díky krátké stopáži se to dalo vydržet i když 2/3 dílů byly fakt o ničem a komedie bez vtipu není komedie. Zasmál jsem se za celou dobu jednou a to když ji jako partnera na svatbě přinesli toho rozbitého psa.

Můj bratranec Vinny (1992)

Joe Pesci vypadá tady na mladého právníka už trochu staře (bylo mu skoro 50) ale jinak si celý film povodil jako pán a mladá Marisa Tomei s roztomilým přízvukem a znalostí aut mu byla rovnocenou partnerkou.

Vražda v Orient expresu (2017)

Přišlo mi to, jako by si Branagh chtěl zahrát postavu se směšným francouzským přízvukem a jen tak okolo k tomu natočil celý film.

Predátor (1987)

Super úderná hudba.

Cruella (2021)

Nevím co jsem to viděl, ale Emma Stone je bůh.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Alespoň vyplepšili dialogy a vlastně je to lepší, než cokoliv z prequelové trilogie. Laťka ale nebyla položena zrovna vysoko.

Avengers: Infinity War (2018)

Nejlepší Marvel široko daleko. I po několika shlédnutích pořád žasnu, jak je tenhle film dokonalý. Akce, efekty, dialogy, žádná scéna není navíc. Každý díleček skládačky právě tady zapadnul do sebe a všechno je přesně jak má být. Klobouk dolů, Kevine Feige.

Ms. Marvel (2022) (seriál)

Nejbarvičkovější Marvel. Sympatická hlavní hrdinka, trocha Indicko/pákistánské historie, záporák tu vlastně není.