O.C. (2003) (seriál)

O.C. je hlavně zábavný seriál obsazený celkem sympatickými herci. Musim přiznat, že nemůžete od něj čekat nějakou velkou myšlenku, ale každá postava je velice odlišná a celkem zajímavá a každý, kdo zkoukne pár dílů se snimi nějak ztotožní. je to prostě takový vtipný, oddechový seriál plný zvláštních příhod.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Buffy byla můj vzor, když jsem byla malá, ale vždycky i teď se na ní ráda podívám stejně jako na Angela sympatického upíra se špatnou minulostí. Podle mě je to skvělý seriál, kde každý díl je něčím zajímavý a hlavně vtipný, ale pouze do třetí série, po odchodu Angela jde celá úroveň seriálu hluboko ke dnu a vlastně ztrácí i smysl, všichni dostanou najednou zázračné schopnosti a začne to být opravdu hodně přehnané, jakoby se všichni zbláznili a zapomněli na původní Buffy a dělali z toho nějakou ubohou parodii. Proto čtyři hvězdy ode mě dostávají pouze 3 první série, ve kterých je opravdový příběh a perfektně propracované postavy.

Super drbna (2007) (seriál)

Tento seriál byl pro mě bohužel velkým zklamáním. Chybí mu opravdové zápletky, intriky a sympatických herců, tam také opravdu moc není. Nechci se nějak dotknout toho zástupu režisérů, ale mohli tento seriál promyslet mnohem lépe. Třeba se seriálem OC se nemůže vůbec srovnávat, i když vypadá ze začátku podobně (všude plno bohatých perfektně nalíčených puberťáků), každý kdo shlédne pár dílů zjistí, že se jedná o úplně jiný seriál.