• Krátkometrážní

Na tuhle nemám (2010)

Až na pár vtipných hlášek o přírodních rozdílech naší rozdílné dvojice, se jedná spíše jen o béčkovou romantickou komedii. Něco takového by se mohlo přihodit jen kdyby měl Kirk pěkně velké konto v bance a v kalhotách.

Hodina pravdy - Potopení Estonie (2007) (epizoda)

Dne 28. září 1994 se trajekt potopil v Baltském moři. Tragédie si vyžádala 852 životů, z nichž bylo 501 Švédů. Nehoda lodi se stala 28. září 1994 přibližně v 00:55 s časovým trváním do 01:50 na cestě z Tallinnu do Stockholmu. Na palubě lodi bylo 989 pasažérů včetně posádky. O této tragédii jsem toho moc nevěděl, takže jsem se na něj rád podíval. Hodně smutné je, že i v takové chvíli se najdou hyeny, co místo pomoci radši někoho okradou. http://www.youtube.com/watch?v=TbF4SYu6iYQ

Sezóna zabíjení (2013)

Srb vs. USA a 80 minut keců. Nakonec se oba ukecají až k vzájemné remíze. Těšil sem se na film stylu Friedkinova Štvance a dočkal sem se akorát zabij mě, ne ty zabij mě.

Den poté (2009) (TV film)

Americký dokument o tom coby kdyby. No snad se to nestane, protože následky by byly nedozírné. Svět by to změnilo jednou pro vždy a to asi radši nechtít zažít. Hraniční přechody a letiště by se změnila na pevnosti, kde by se rozhodovalo koho pustit a koho nechat zmizet.

Strýček Sam (1996)

Podle toho co jsem tady četl jsem čekal nějakou slátaninu tak na 1 či 2*, ale místo toho je to docela povedená vyvraždˇovačka. Zombie v převleku strýčka Sama vraždí obyvatelé městečka proto, že nejsou dost velcí patrioti.

Šmejdi (2013)

Staří lidé jsou jako malé děti. A právě toho tady šmejdi využívají. Svou obětˇ nejdřív oblbnou rádoby chytrýma hláškama, aby ho obratem donutili podepsat pod tlakem smlouvu. Tohle bych povinně pouštěl všem důchodcům, protože nebýt jich, tak žádní šmejdi nejsou.

Hitlerovy děti (2000) (seriál)

Hitlerova výchova dětí v Německu, aneb zmaření celé jedné generace. V 10 letech Jungvolk, ve 14 letech Hitlerjungend, v 18 letech vojsko, nebo vstup do strany a v závěrečných bojích o Berlin ti nejfanatičtější bojovníci. Být Hitlerova armáda dvacetiletá, s lepším velením a složená pouze z vojáků kteří si prošli těmito výcviky, byla by neporazitelná.

Hitlerovy poslední Vánoce (2004) (TV film)

Guido Knopp nám nabízí zajímavé téma a to válečný rok 1944. Už podle názvu je však celý dokument zaměřený na vánoce a výpovědi zúčastněných, válečné téma je až na druhém místě. Ne že by to bylo úplně špatné ale tohle prostě není můj šálek kávy. (první komentář)

Vražedná minulost (2013) odpad!

97 minut nudy a špatných herců. Nazývat toto hororem bych se neodvážil, ale stejně to má poměrně velké hodnocení 57%. Nevěříte...věřte.