• Krátkometrážní

Terrifier (2011)

Tento kraťas je součástí filmu all hallows eve, tedy jednou ze 3 povídek které obsahuje. Ale rozhodně nejlepší. Klaun vypadá dost strašidelně, stopáž je tak akorát a konec...to už posuďte samy.

Cargo (2009)

Planeta Země umírá a poslední naděje pro přeživší je planeta Rhea. Ale co když je všechno jinak? Na to bude hledat odpovědi posádka transportéru Kassandra... Pro někoho nudné a zdlouhavé, pro druhého zase zajímavé sci-fi z budoucnosti o hledání nových planet k životu.

13 hříchů (2014)

Pro mě lepší než Thajský originál z roku 2006. Kostra příběhu je více méně stejná, opět 13 úkolů, finančně slabšího jedince a touhu po penězích. A co byste udělaly pro peníze vy?

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Kdyby si tady ušetřili pár trapných hlášek a nesnažili se z toho dělat komedii (i když jim to moc nevyšlo), tak by to bylo o dost lepší. Měli z toho udělat čistokrevný horor s otevřeným koncem (v závěrečných titulkách to odmítli) a asi bych hvězdu přihodil. A Megan Fox je pořádná kost.

Vše je ztraceno (2013)

Tady jsem postrádal emoce. Redford je klidný jak někde na jezeře a nerozhodila by ho snad ani mořská panna, kdyby k němu vylezla na loď. Člověk by těžko zůstal takhle v klidu. Ale i přesto je to slušně natočený film o tom, co nejhoršího vás může potkat na moři.

Autopsy (2008)

Když se objevil Robert LaSardo v roli saniťáka, hned jsem věděl že tu něco nehraje (nemůže mít kladnou roli). Mé podezření se potvrdilo hned po příjezdu do nemocnice, když se začnou ztrácet pacienti. Sice jsem tipoval jiný děj a konec, ale i tak je to slušná vyvražďovačka, která neurazí.

Jackass 3 (2010)

U tohohle dílu jsem se opravdu zasmál a konečně jsem dostal od Jackass to, co jsem čekal...kousky na (místy už za) hranici zdravého rozumu.

Buranský masakr (2011)

Vesnice degenerovaných buranů, kteří jen čekají na to, aby vás předvedli ve svojí show a přitom z vás zbylo co nejmíň. Ještě že takové hovada můžeme potkat jen ve filmu.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Videa dobré, ale kvůli těm dvoum blbcům se na to nedá dívat.