• Fantasy

Tichý experiment (2014)

Popravdě, od tohoto horroru jsem čekal trochu víc. A to nejsem zrovna moc náročný. Ale i tak, dívat se na něj dalo, až taková katastrofa to nebyla. Pokud chcete spíš takovou horrovou oddychovku, tento film bude pro vás. Ale jinak .....

Lucy (2014)

Dlouho jsem váhal, jak tento film ohodnotit. Jestli dát 4* a nebo 3*. Zvítězila ta první varianta. Herecké výkony se mi líbily a i nápad byl dobrý. Nicméně, zdá se mi, že potenciál tohoto fimu zůstal nevyužit. Čekal bych, že se dostanu Lucy trochu víc do hlavy, že těch prožitků bude trochu víc.

Čarovný les (2014)

Tak to tady ještě nebylo. Muzikál, který je vlastně šíleným mixem několika pohádek. Když scénarista psal poslední část, tak asi dost hulil. Když totiž někdo v pohádkové komedii nechá prince, aby byl nevěrný s pekařovou ženou a ještě zemře pár postav, no, radši to nekomentuji. Grimmové by se as i obraceli v hrobě.

Doom (2005)

Popravdě řečeno, vzhledem k předloze tohoto filmu jsem toho moc nečekal. Zpracování mě pak nepřišlo až tak tragický. Co se týče mého hodnocení, má tento film lehce nad 50%. Když k tomu přidám nějakou tu nostalgii, vychází to na tři hvězdičky.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Hm. Tak tohleto bylo fakt vážně ujetý. A bohužel, slovo vtip by se v mnoha okamžicích dalo nahradit slovem trapnost. Holt, ani Ozzy to nezachrání.

Solomon Kane (2009)

WTF. Co to je? Vím, že knižní předlohu napsal Howard. Ale i tak, už samotný námět nás vrací někam do naivních dvacátých let dvacátého století a nepatří to do století jednadvacátého. A to nemluvím o zpracovaní, které stojí za starou belu. Podle mého názoru je tento film ztrátou času. Viděl jsem ho jednou a více už nechci.

Tajemná huldra (2012)

Naschvál tento film nehodnotím. Podle mého názoru se režisér snažil něco říct a něco ukázat. A tak trochu hledám, co to je.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Tak to teda NE!! Co proboha nutilo filmaře, aby tento film točili? Snad u všeho, kromě hudby, došlo oproti jedničce ke zhoršení. V případě scénáře k celkem dost razantnímu zhoršení. Popravdě, tiše se modlím, aby nikoho nenapadlo natočit trojku.

Silent Hill (2006)

Tak tento horrůrek mě celkem oslovil. Nedávno mě to nedalo a po několika letech jsem se na něj nedávno podíval. To, jak se tvůrcům podařilo vizuálně a hudbou navodit atmosféru, je úchvatné. V oblasti horrorů patří tento počin k tomu lepšímu a v budoucnosti se zase rád na něj podívám.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Tak zatímco na prvního Percy Jacksona se ještě dalo dívat, tady to už nejde. Zatímco jednička měla pár hvězd, řecké bohy a trochu vtipu, dvojka nemá ani jedno z toho. Myslím, že tento film je celkem zbytečný a nic by se nestalo, když by nikdy nespatřil světlo světa.