Zpráva o stavu manželství (2019) (seriál)

Vtipné, rychlé, ale nakonec dost povrchně působící, což je podpořeno ze všeho čišící potřebou, to v konci vohnout do happy endu. Happy endu?

Dobytí Everestu (1953)

Dokument, zajímavý nejen pro samotný obsah, ale pro dobu vzniku. Navíc tady, narpzdíl od mnoha novějších dokumentů, vidíte ODKUD se na ten kopec leze.

Taxikář (1976)

Vlastně me noir nikdy moc nebral. DeNiro je uzasnej, ale vyvoj te osoby mi prisel prilis v ezkratce. Dobrej bijak, ale jen dobre.

Drž se blízko (2021) (seriál)

Po vic než povedených prvních dílech divák u dalsich zjistí, ze se jedná o bohapustou sragoru, v ktere pojmy jako uveritelnost, logika, atd nehraji zadnou roli. Takze 3 hvezdy za ten zacatek, jiank zoufalost a hrůza.

Služka (2021) (seriál)

Prvni 3, 4 díly je to uzasna, depresivni momentka o neskutecne zoufaly zivotni situaci. Sice sem tam nastavovana dlouhymi kusy vetsinou o uklizeni, ale což . Pak ale, kdyz to ma skoncit, se z toho stane nezazivna sragora, kdy z otoho tvůrci dojej dál, ale ono po tom krutým začátku už to moc nefunguje.

Temná dcera (2021)

Pocitova věc, kde atmosfera a to, jak zprasit rodicovstvi, je to hlavní.

Psi nenosí kalhoty (2019)

Takova finska lovestory. Aniz bych si stezoval, tak kvalita scénáře se snazi byt vyvazena biazrnostmi. Ok, ale staci to !?

Hra špionů (2020)

Vzdycky mam problem davat slabsi znamky, kdyz je film o nekom, kdo byl vyjimecnou osobou. Ale krome tech pro novych doku informaci, tak to bylo jen prumerny dilko.