Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Byl jsem spokojený, ale ne unesený. Děj bez hloubky, tygři čitelní jak u laciného románu, snaha začlenit Broskvičku do děje tím, že se přidají další teenageři také nefunguje. Vše zachraňuje, podobně jak u Karcoolky, babička a krysoveverčák Scratt (po 4 dílech se dozvídám, co to vlastně běhá za tím žaludem :))

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jasný důkaz toho, že s počtem hvězd se nezvedá úroveň filmu. Ano, taky je rád vidím znovu v akci, libí se mi, že si dělají srandu sami ze sebe, ale na kvalitní zábavu je to málo.

Kniha přežití (2010)

Výborna fallout atmosféra, zajímavý námět, překvapivá pointa. Udržet akci po dvě hodiny se ale nepodařilo, aspoň že se podařilo zachovat Knihu.

Wanted (2008)

Matrixovský začátek jedné kancelářské nuly, matrixovské pokračování s intermezzem "jsem tvůj otec" jak z Hvězdných válek a pořádnou dávkou akce. Jen mi není jasný, jak dlouho dával na ty krysy hodinky :D Nejsem si jistý druhým dílem, ale jsou i jiné herečky než Angelina.

Ochránce (2012)

Americká verze Leona, která pokulhává ve všem. Statham je furt ortodoxní drsňák, v tom nikdy nezklame, ale možná by to chtělo i nějaký děj. Příště můžou natočit film, kde bude Jason mlátit lidi, dokud nenapočítá třeba do tisícovky nebo dokud se nezraní a možná v tom bude víc, než nějaký trezory, mafiáni a zkorumpovaní poldové bez špetky koření naházený do jednoho hrnce...

Já, padouch (2010)

Dobré proti nudě, horší mezi animáky

Veterán (2012)

Jejda, tak to jsem po Machette čekal mnohem víc...Začátek ve stylu správnýho tvrďáka až po sladkej rodinnej život. To není směr, který by Dannymu slušel...

Kronika (2012)

Nesmyslná břečka s minimem invence s předpokládatelným průběhem

Všechno nejlepší! (2006)

Omylem jsem zaptnul v TV a zůstal jsem až do konce, i když na druhým kanále bylo EURO, takže si myslím, že to má svoje kvality :)

Jump street 21 (2012)

Už kvůli pár neotřelým scénám a hláškám se těším na pokračování.